Cestovatel v čase, budoucnost

„Přicházím z budoucnosti. Lidstvo brzy objeví elixír mládí,“ předpověď podivného proroka boří internet

  • Muž hlásá, že se narodil v budoucnosti
  • Co nás podle něj čeká v následujících měsících?

Eno Alaric, který o sobě tvrdí, že se narodil v roce 2714, se na TikToku podělil o další předpovědi budoucnosti. Nejvýznamnější z nich říká, že lidstvo do půl roku nalezne klíč k nesmrtelnosti.


Nepřehlédněte: Vědce polil studený pot: Hvězda Betelgeuze už možná explodovala. Co se stane se životem na Zemi?


Prorok cestující v čase

Alaric, který je známý pod přezdívkou @theradianttimetraveller, má na TikToku více než 26 000 sledujících. Nyní tento cestovatel časem z roku 2714 říká, že elixír mládí existuje a že nebude trvat dlouho, než ho lidé objeví.

@theradianttimetraveller již dříve vydal varování před mimozemskými návštěvníky, otevřením portálů do jiných světů a předpověděl, že vědci najdou dvojče planety Země. V nejnovějším videu, které v krátké době získalo více než 1 300 lajků, Eno napsal: „POZOR! Mnoho z vás nevěří, že jsem skutečný cestovatel časem, takže tady je stručné shrnutí blízké budoucnosti:

13. ledna 2024: Bude objeven krystal, který dá věčný život každému, kdo se ho dotkne. Když se ho dotknete, má to ale svou cenu, časem ztratíte všechny emoce a uvidíte, jak vesmír zaniká v nicotu.

2. dubna 2024: Na zlomu San Andreas dochází k zemětřesení o síle 9,8 Richterovy škály. Neštěstí způsobí megatsunami o výšce 230 metrů, která zničí velkou část kalifornského pobřeží.

22. května 2024: Je vytvořena kapalina, jejíž odraz při dotyku získá vlastní vědomí.“

Cestovatel v čase, budoucnost
Zdroj: Placidplace / Pixabay

Nepropadejme panice

Eno Alaric není na TikToku sám, kdo tvrdí, že cestuje v čase. Podobných účtů jsou na této sociální síti stovky a dohromady mají miliony sledujících. Diváci Alarica i tentokrát zůstali v komentářích rozděleni, protože se nemohli rozhodnout, zda hovoří pravdu nebo si z nich dělá legraci..

Zdroj náhledové fotografie: geralt / Pixabay, zdroj: Daily Star

Total
0
Shares