Huawei MateView GT

Přichází nový monitor pro hraní her od Huawei

Do rodiny Huawei monitorů se přidaly MateView GT 34” a MateView GT 27″, dva herní monitory, které pokračují v inovativním duchu řady Mate a zároveň zdědily DNA rodiny GT. MateView GT je ultra zakřivený monitor 1500R s vysokou obnovovací frekvencí 165Hz poskytuje jedinečný zážitek s výkonnými audiovizuálními prvky. Zakoupit ho můžete už nyní na eshopu Huawei, v ostatních obchodech bude k dostání od pondělí 29. 11. 2021.

Extrémně živé vizuální prvky

Herní monitor MateView GT je vybavený 34 respektive 27 palcovým ultra zakřiveným monitorem s vysokou obnovovací frekvencí. U MateView GT 34″ vás okouzlí rozlišení 3440 × 1440 px v poměru stran 21:9 a v případě MateView GT 27″ získáte poměr stran 16:9 a rozlišení obrazovky 2 560 × 1 440 px. Navrch zakřivený displej 1500R, který se dokáže přizpůsobit populárním hrám a filmům, poskytuje všem uživatelům pohlcující zážitek

Reprodukci barev má na starost barevný gamut filmové úrovně. Monitor je pečlivě kalibrován podle profesionálních zásad a přísných standardů rodiny GT, aby bylo dosaženo přesnosti barev ΔE<2. Díky tomu poskytuje přesnou reprodukci barev a zároveň živé a autentické vizuální prvky. Huawei MateView GT navíc podporuje vysoký jas 350 nitů, kontrastní poměr 4000:1 a zobrazení s vysokým dynamickým rozsahem HDR 10, které oživí každý detail.

Huawei MateView GT
Huawei MateView GT | foto: Huawei

Mohutný herní displej s bleskovou obnovovací frekvencí

U displejů platí, že čím vyšší obnovovací frekvence, tím plynulejší zážitek ze sledování. Huawei MateView GT dosahuje působivé obnovovací frekvence 165 Hz při rozlišení QHD. Na rozdíl od monitorů s nižší obnovovací frekvencí využívá potenciál grafické karty a navíc efektivně eliminuje blikání displeje, což přináší plynulý herní zážitek a pomáhá.

Monitor byl speciálně navržený pro hry First Person Shooter (FPS), proto obsahuje funkci Crosshairs. I bez zaměřovacího dalekohledu ve hře bude monitor poskytovat zaměřovací rozsah, který uživatelům pomůže rychle zamířit a mít přesnou mušku. Pro vylepšení herního zážitku přichází s dobře známým ovládáním Dark Field Control, které pomáhá uživatelům při hraní her odhalit skryté nepřátele úpravou kontrastu na obrazovce.

Huawei MateView GT
Huawei MateView GT | foto: Huawei

Kompletní řada portů pro vysokorychlostní I/O

Huawei MateView GT přichází s kompletním výběrem portů, včetně HDMI 2.0, DisplayPort 1.2 a nabíjecího USB Type-C, díky které nebude mít uživatel problém připojit jakýkoliv druh počítače nebo herní konzole. V případě většího monitoru získáte o jeden HDMI 2.0 port více. Displej je navržen tak, aby uživatelům kromě působivého herního výkonu poskytoval celkově vylepšený zážitek, včetně vysoce nastavitelného držáku. Monitor navíc prošel certifikací TÜV Rheinland Low Blue Light a podporuje technologii DC Dimming pro eliminaci blikání. Tato kombinace pomáhá snižovat únavu očí a nabízí i jejich lepší péči.

Huawei MateView GT 34″ můžete koupit od pondělí 22. 11. na e-shopu Huawei za cenu 13 490 Kč a MateView GT 27″ za 9 999 Kč. Od 29. 11. budou oba monitory dostupné u všech partnerů.

Total
0
Shares
Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..