Nově si Bolt objednáte přímo z Petal Maps

Přepravní aplikace Bolt nově integruje navigaci Huawei Petal Maps

  • Nově si Bolt objednáte přímo z Petal Maps, hlasí společnost Huawei
  • Přepravní aplikace je ke stažení v obchodech Google Play i AppGallery

Nově si mohou uživatelé služby Bolt najít dopravu přímo v mobilní aplikaci pro mapy a navigace Petal Maps, která je dostupná v Huawei AppGallery i Google Play.


Nepřehlédněte: Revolut je konečně ke stažení v obchodě Huawei AppGallery


Samotná aplikace Bolt byla do AppGallery uvedena již v létě roku 2020 a okamžitě se stala velice oblíbenou. O tom svědčí i počet stažení, která dosud přesáhla počet 12 milionů.

Dopravu objednáte přímo z Petal Maps

Nově všichni uživatelé mobilního systému Huawei, či ti, kteří si aplikaci stáhnou skrze Google Play, naleznou přístup k možnosti objednání přepravy Boltem nejen v rámci samostatné aplikace, ale rovněž přímo v Petal Maps.

Při vyhledávání trasy v mapách se totiž mezi nabízenými variantami přesunu kromě chůze, jízdy na kole, auta či MHD, objeví i možnost dopravy prostřednictvím řidičů firmy Bolt.

Ačkoli byly spuštěny Petal Maps teprve před rokem, už teď se mohou pyšnit úspěchem v podobě 20 milionů aktivních uživatelů měsíčně na celém světě a 7 milionů v Evropě. Celkem jsou Petal Maps dostupné ve více než 166 zemích.

Nově si Bolt objednáte přímo z Petal Maps
Nově si Bolt objednáte přímo z Petal Maps | foto: Huawei

Jak to funguje?

Uživatel klikne na ikonu v rámci Petal Maps, čímž je automaticky přesměrován do aplikace Bolt. Tam už si může rezervovat svého řidiče, zkontrolovat veškeré podrobnosti, jako je třeba vzdálenost či hodnocení, a samozřejmě zjistit, kolik bude cesta stát.

Petal Maps také přicházejí s dalšími vychytávkami, které řidičům pomohou lépe plánovat své trasy jízdy či informovat o složitých dopravních situacích. Dále jsou k dispozici rovněž offline mapy, které řidičům umožňují využívat funkce vyhledávání a navigace, i když zrovna nejsou v dosahu mobilního signálu.

Total
15
Shares