Galaxy S20 FE

Povolený doping pro řadu Galaxy S20 vylepšuje fotoaparát

  • Samsung na sérii Galaxy S20 posílá nový update
  • Měl by vylepšovat fotoaparát
  • Prozatím je dostupný uživatelům v Německu

Podle vždy dobře informovaného serveru SamMobile dostává trojice chytrých telefonů Galaxy S20, S20+ a S20 Ultra aktualizaci, která vylepšuje fotoaparát. A nejde o nějaká kosmetická vylepšení.

Důkazem toho je, že update má velikost přibližně 500 megabajtů. Pro stažení firmwaru s označením G98xxXXU7DUC7 proto doporučujeme Wi-Fi připojení, abyste se vyhnuli poplatkům za data a šetřili si limit.


Psali jsme: Samsung Galaxy S21+ RECENZE: korejský dravec s ultimátní výbavou


Nový update pro sérii Galaxy S20 se momentálně šíří Evropou. Dostupný už je například i u našich západních sousedů v Německu. Je tedy jen otázkou času, kdy se dostane i do České republiky a na Slovensko.

Galaxy S20 bude lépe fotit

Ve výpisu změn Samsung výslovně uvádí, že aktualizace vylepšuje výkon fotoaparátu. Protože se v prostředí aplikace nenacházejí žádné nové funkce, je takřka stoprocentní, že se vývojáři zaměřili primárně na změny pod kapotou a loňské vlajky by tak mohly nabídnout detailnější fotky. Nový softwarový balík opravuje i drobné chyby prostředí One UI 3.1.

Na náš redakční Galaxy S20 Ultra nová aktualizace zatím nedorazila. Možná ale budete mít větší štěstí. Dejte nám vědět v komentářích!

Total
0
Shares