Povedený Galaxy M21 s obří baterkou dostává One UI 2.5 a říjnové záplaty

  • Galaxy M21 se na českém trhu objevil v březnu za velmi příznivou cenu
  • Telefon láká na obří displej i baterii
  • A právě teď dostává aktualizaci na One UI 2.5, které běží na Androidu 10

Společnost Samsung uvedla tento telefon na našem trhu letos v březnu, a Galaxy M21 byl doslova zjevením, protože za velmi přijatelnou cenu nabízel opravdu hodně muziky. Má kvalitní displej, vysokokapacitní baterii, solidní fotoaparát i výkonný procesor, což ocení například hráči. Na web se dostala informace, že právě teď je k dispozici OTA aktualizace na nové One UI 2.5, které přináší i řadu vylepšení.

One UI 2.5 a říjnové bezpečnostní záplaty

V minulosti byla jihokorejská značka s aktualizacemi doslova na štíru. Minimálně poslední dva roky ale dokazuje, že na uživatelské výtky v této souvislosti slyší a v poslední době patří k těm nejpříkladnějším výrobcům. Nově se na pořádnou aktualizaci může těšit zmíněný telefon Galaxy M21, který v době uvedení nabízel výbornou výbavu i povedenou cenovku. Ostatně mrkněte na naši recenzi.

One UI 2.5 aktualizace | foto: XDA

V tento okamžik Samsung poslal do světa aktuální firmware M215FXXU2ATJ5 s velikostí 650 MB, který přináší říjnové bezpečnostní záplaty, nové One UI 2.5 s upraveným faceliftem, uživatelsky přívětivější prostředí, vylepšená gesta i klávesnicí a údajně se majitelé tohoto smartphonu dočkají i aplikace Zprávy přímo od Googlu.

Kdy?

Rollout je už na cestě, ale jeho distribuce probíhá několika vlnách. Měl by být k dispozici ke stažení v nejbližších dnech.

Total
0
Shares