HonorNové logo Honor

Potvrzeno: Honor 50 bude mít Google služby

  • Honor 50 bude mít služby Google, potvrdil výrobce
  • Procesor Snapdragon 778 5G dodá firma Qualcomm
  • Premiéra telefonu proběhne na konci října

Honor je zpět a musí se s ním počítat. Znovuzrozený technologický brand už ukazuje svaly v Číně, kde jeho tržní podíl raketově roste. Globální premiéra telefonu Honor 50 je naplánována na 26. října. A naše redakce u toho nebude chybět.


Nepřehlédněte: Honor 50 jednou nohou v Evropě. Kdy dorazí do Česka?


Moderní hardware od amerického Qualcommu

„V srpnu 2021 se podíl Honoru na trhu v Číně vyhoupl až na 16,2 %. Věříme v rychlou expanzi po celém světě,” uvedl v nejnovějším prohlášení šéf značky George Zhao a dodal: „Pokračujeme dál v naší vizi v integrování a vzájemné inspiraci krásného dokonalého designu a špičkové technologie. Naše novinky mají ve výbavě nejvyspělejší systém fotoaparátů nebo poslední prémiový čip od Qualcommu.“

Honor 50
Honor 50 | foto: Honor

Honor a služby Google jsou zpět!

Nesmírně zajímavá v poslední zprávě rozeslané médiím je ale především jedna věc. Tak nějak se tušilo, že nový Honor 50 dorazí se službami Google, ale nyní je to oficiální, tedy černé na bílém. Tuto informaci právě potvrdil sám výrobce a poslední dílek do složité mozaiky velkolepého návratu přesně zapadl tam, kam měl. Honor se konečně zbavil velké kotvy, a tedy absence obchodu Google Play a populárních služeb a aplikací, bez kterých to na západních trzích v podstatě nejde.


Nepřehlédněte: Honor MagicBook V 14 a MagicBook 16: když ultrabook, tak pořádný


Připomeňme, že v Honoru momentálně pracuje přes 10 000 zaměstnanců, kteří pokrývají celé spektrum procesu produktu od vývoje až po uvedení na trh. Značka také výrazně zainvestovala do center pro výzkum a vývoj (R&D), v tuto chvíli disponuje celkem čtyřmi takovými vývojovými centry a více než 100 laboratořemi po celém světě. Během posleních měsíců podala také přes 5 500 patentových žádostí a rychle navázala strategická partnerství s více než 30 světovými špičkami v oboru.

Total
1
Shares