Huawei AppGallery

Populární seznamka Badoo je nově i v Huawei AppGallery

  • Do obchodu AppGallery se dostala seznamka Badoo
  • K dispozici je od dnešního dne
  • Vytvořena byla jako tzv. rychlá aplikace

Seznamka Badoo s téměř 500 miliony uživateli ve 190 zemích a 51 jazycích je nyní k dispozici v AppGallery. Tato aplikace umožňuje lidem chatovat, pořádat videohovory a setkávat se. Rychlejšímu a kvalitnějšímu vyhledávání vhodných protějšků napomáhá systém výběru založený na pravdivosti odpovědí.

Jako Quick App

Badoo je k dispozici jako rychlá aplikace (Quick App). Tato inovativní funkce je vyvinuta přímo pro AppGallery a umožňuje používat aplikace bez instalace. Podle komunikačního ředitele společnosti Badoo Tristana Pineira je hlavní výhodou rychlých aplikací nejen mnohem menší náročnost na místo na telefonech, ale umožňují i lepší výkon aplikací při velkém zatížení.

AppGallery je trojkou na trhu

Huawei neustále rozvíjí spolupráci s předními světovými vývojáři aplikací. Badoo je jednou z nejnovějších aplikaci v obchodu AppGallery. Tyto aplikace, kterých je již více než 60 000, využívají pokročilé technologie a funkce zařízení Huawei k poskytování kvalitních služeb.

Připomeňme, že AppGallery je jedním ze tří největších obchodů s aplikacemi na světě a spojuje 420 milionů aktivních uživatelů měsíčně ve více než 170 zemích a regionech.

zdroj: Huawei

Total
1
Shares