Xiaomi Mi 11 Pro

Podoba Xiaomi Mi 11 Pro odhalena. Na zádech bude mít pořádný batoh

  • Xiaomi Mi 11 Pro se odhaluje
  • Periskopický fotoaparát nabídne ohromující přiblížení

Čínský výrobce stihl ještě na konci loňského roku představit svůj top model Mi 11, který se stal prvním smartphonem s procesorem Qualcomm Snapdragon 888. Do budoucna Xiaomi počítá ale také s verzí Pro, která by měla nabídnout ještě lepší výbavu.

Premiéra už příští měsíc

Datum představení MI 11 Pro stále není znám. Někteří hovoří o únoru, jiné zdroje si tímto termínem už zase tak jisti nejsou. Web Gizmochina nicméně už nyní ukázal, jak by novinka, respektive její zadní část, mohla vypadat.


Psali jsme: Nejvýkonnější smartphone současnosti vyrobilo Xiaomi. Mi 11 je brutální Android se skvělým foťákem


Na zádech potáhne pořádný batoh

Největší designová změna mezi Mi 11 a Mi 11 Pro bude spočívat v modulu hlavního fotoaparátu. V naležato položeném batohu na zádech smartphonu bychom se měli dočkat i periskopického objektivu se 120násobným zoomem, který se v Mi 11 nenachází.

Xiaomi Mi 11 Pro
Xiaomi Mi 11 Pro | foto: Gizmochina

Nejvýkonnější procesor na světě

Jinak co se další výbavy Mi 11 Pro týče, tak očekáváme velký displej s rozlišením 3 200 × 1 440 pixelů a obnovovací frekvencí 120 Hz. Maximální jas panelu bude určitě stejný jako u modelu Mi 11, tedy až 1 500 nitů.

Chybět nebude ani procesor Snapdragon 888, dostatek operační paměti a uživatelského úložiště, nebo vysokokapacitní baterie s velmi rychým kabelovým a bezdrátovým dobíjením.

Total
0
Shares