Podívejte se, jak fotí a natáčí Samsung Galaxy Note 20 Ultra

  • Podívejte se, jak si vede foťák Note 20 Ultra
  • Hlavní snímač má rozlišení 108 Mpx
  • Telefon umí 8K ve formátu 21:9

Chytrý telefon Galaxy Note 20 Ultra patří mezi nejzajímavější novinky nedávno uskutečněné akce Unpacked. Má povedený design, krásný displej a navíc se pyšní tužkou S Pen, kterou je možné ovládat dotykový displej.

My jsme měli příležitost si telefon důkladně proklepnout na prebriefingu a vyzkoušet jeho hlavní trumfy. Jedním z nich je nová verze stylusu S Pen, který díky větší přesnosti a rychlosti v praxi působí tak, jako kdybyste na papír psali opravdovým perem. Telefon nabízí i vysoký výkon, za což vděčí tovární čipové sadě Exynos 990 a dostatku paměti RAM. Velkým tahákem Note 20 Ultra je ovšem fotoaparát. Ten se skládá z hlavního 108Mpx snímače (f/1.8), teleobjektivu s 12Mpx (f/3.0) a podporou pětinásobného optického zoomu a ultraširokoúhlého 12Mpx (f/2.2) snímače s úhlem záběru 120°.

Telefon bleskurychle přeostřuje, čemuž napomáhá laserové ostření a přináší například i možnost natáčet video v 8K v kinoformátu 21:9. Fotografie jsou plné detailů a nechybí jim široký dynamický rozsah. Výsledky fotoaparátu Note 20 Ultra nás příjemně překvapily. Jak si vede telefon v různých disciplínách, ukazuje naše video. Podívejte se!

Total
1
Shares