Google Pixel

Pixel 7 Pro se objevil v prodeji a způsobil poprask! Google telefon nemilosrdně zařízl

  • Na eBay se objevil Pixel 7 Pro
  • Šlo o funkční prototyp 
  • Uživatel se však dlouho neradoval

Pokud jde o letošní Google Pixel 7 a Pixel 7 Pro, které dorazí na podzim, tak panovaly úvahy, že oba smartphony dostanou kameru pod displejem. To se nakonec a naprosto logicky ukázalo jako nesmysl.

Pixel 7 přijde na podzim

Jde o novou, řekněme stále vrtkavou technologii, která je sice z pohledu uživatele velmi cool, ale zatím stále naráží na vlastní limity (kvalitou se opravdu nemůže poměřovat s konvenčním řešením).

To ostatně nedávno potvrdil i Steve H. McFly alias @OnLeaks. Ten Na Twitteru ukázal nové rendery a potvrdil, že i v letošním roce bude vše při starém, tj. de facto stejný design i velikost zařízení.

Přesto se pár změn najde; ať už jde o větší snímače v zadním fotomodulu, plastové předěly antén na bocích nebo nepatrně menší rozměry zejména v případě Pixelu 7 Pro. Ten by se měl nepatrně smrsknout z loňských 163,9 na 163 milimerů na výšku.


Nepřehlédněte: Odborníci bijí na poplach: V žádném případě nepoužívejte Facebook Messenger


Google Pixel 7
ilustrační, zdroj: Google, oficiální render

Mnohem zajímavější je ale příhoda, se kterou se svěřil jeden uživatel na Redditu. Tvrdí, že naprosto náhodou zakoupil funkční prototyp telefonu Pixel 7 Pro.

Funkční prototyp

Že nejde o fikci ostatně dokládá i nedávná aukce, jež proběhla na eBay. Majitel se však z nového smartphonu příliš dlouho neradoval. A dost možná, že právě chlubení na sociálních sítích mu nakonec zlomilo vaz. Den na to totiž potvrdil, že zařízení někdo na dálku vyresetoval a zablokoval. Podezření padlo samozřejmě na Google.

Jestli bude peníze utracené za telefon nějakým způsobem vymáhat nebo celou záležitost reklamovat, nesdělil. Šušká se, že několik modelů nějaký „dobroděj“ vynesl z Google ven. Jen marně hledám důvod, proč takový prototyp kupovat…

Zdroj náhledové fotografie: Google, tisková zpráva (ilustrační)

Total
0
Shares