telefon

Peklo zamrzlo! MIUI 14 od Xiaomi je prý doslova na spadnutí

  • MIUI 13 přináší mnohá vylepšení
  • To platí jak pro design, tak funkce
  • MIUI 14 dorazí co nevidět

Xiaomi už několik měsíců aktualizuje své chytré telefony na prostředí MIUI 13 naroubované na operační systém Android 12. Výčet podporovaných zařízení je však veliký a rychlost aktualizací není z pohledu uživatelů taková, jakou by si představovali.

MIUI 13 sází na design

Někteří na populární značce nenechávají nit suchou, protože kdo by měl rád čekání, že? Ale zpět k MIUI. Jeho hlavní síla obecně je v otázce personalizace a nejrůznějších úprav.

V tomto směru se vydala i třináctá generace, která navíc oproti té předchozí láká na oku lahodící designové změny. Další funkcionality zase slibují jednodušší, intuitivnější ovládání s cílem poskytnou maximální komfort z užívání zařízení.

Z novinek je dobré zmínit inteligentní rozhraní (umělá inteligence plus procesy a cílené algoritmy s důrazem na rychlost, optimalizaci paměti a spotřeby), nové widgety, nové systémové písmo Mi Sans nebo pokročilejší nastavení domovské obrazovky.


Nepřehlédněte: Češi, pozor na PDF dokumenty! Může v nich číhat zlodějský malware Snake Keylogger


Xiaomi MIUI 13
Zdroj: FONETECH.CZ

Jaké bude MIUI 14?

Když pominu fakt, že jak MIUI 13, tak MIUI 13.5 se ještě nestačilo na mobilních telefonech pořádně ohřát, tak jako blesk z čistého nebe působí informace, s níž přispěchal web XiaomiUI.

Ten tvrdí, že na MIUI 14 je na cestě a jeho oficiální uvedení je doslova na spadnutí!. K oficiálnímu představení dojde dle serveru už 16. srpna.

Jedním dechem dodává, že populární výrobce zapracuje na plynulosti, lepší správě paměti a aplikací, zlepší podporu umělé inteligence a také dodá nový modernější kabátek.

Zdroj náhledové fotografie: N.Tho.Duc / Unsplash

Total
0
Shares