PanzerGlass

PanzerGlass má barevné obaly ClearCase Colors pro iPhone 12

  • Dánský výrobce PanzerGlass oznamuje, že je připraven na jaro
  • Do nabídky přidal barevnou edici obalu ClearCase pro chytré telefony iPhone 12

Nový obal PanzerGlass ClearCase Colors využívá tvrzené sklo o tloušťce 0,7 milimetru a barevný odolný TPU rámeček. Tato kombinace materiálů by měla zajistit dostatečnou ochranu telefonu před poškozením.

Z nabídky barev si vybere opravdu každý: lze např. nakombinovat oranžový obal k bílému iPhonu, modrý iPhone sladit s modrým obalem nebo vybrat kombinaci zcela jinou dle osobních preferencí. Kreativitě se meze nekladou.


Psali jsme: Chrome obsahuje kritickou chybu. V ohrožení jsou i Češi


Rámeček nezežloutně

Pro maximální odolnost má TPU rámeček tvořen pevnou a pružnou plástvovou strukturu, která byla speciálně zesílena v rozích obalu, aby se co nejvíce eliminovaly škody při pádu telefonu na zem. Výrobce uvádí, že spojením skla a výše zmíněného barevného TPU rámečku také nehrozí jeho žloutnutí (díky vlivu UV záření) oproti standartním obalům na trhu.

PanzerGlass ClearCase Colors
PanzerGlass ClearCase Colors | foto: PanzerGlass

Bakterie nemají šanci

Další výhodou nových PanzerGlass krytů je, že přichází v provedení Anti-Bacterial, kdy je povrch potažen speciální vrstvou a antibakteriální úpravou, která „zničí“ veškeré bakterie během 24 hodin od kontaktu.

PanzerGlass ClearCase Colors pro iPhone 12 jsou již v prodeji za cenu 899 Kč u autorizovaných prodejců. Nové barevné varianty jsou následující: zelená, červená, modrá, oranžová, růžová a stříbrná.

Total
1
Shares