Chytrý telefon Xiaomi

Oživte displej vašeho telefonu. Stahujte nádherné tapety z Xiaomi 12

  • Nudí vás tapety ve vašem smartphonu s Androidem?
  • Připadají vám okoukané a fádní?
  • V článku najdete várku skvělých wallpaperů z Xiaomi 12

Xiaomi začátkem ledna představilo své nové špičkové smartphony řady Xiaomi 12, které kromě mnoha novinek přišly také s novými tapetami na pozadí obrazovky. Netrvalo dlouho a wallpapery se objevily na serveru RealmiCentral, díky kterému je mohou stahovat a používat uživatelé jakéhokoli telefonu.


Nepřehlédněte: Xiaomi utekly ceny telefonů. Kolik bude stát nové Redmi a POCO?


Xiaomi 12 má výbavu snů…

Jen tomu měsíc, co čínská značka odhalila Xiaomi 12 a Xiaomi 12 Pro, chytré telefony s prémiovou výbavou, ve které najdeme třeba luxusní foťák nebo turbo nabíjení baterie. V Česku se smartphony zatím oficiálně neprodávají, už teď si ale můžete stáhnout jejich oficiální wallpapery, které určitě stojí za vaši pozornost.

A také krásné wallpapery

Xiaomi v případě nových tapet vsadilo na populární abstraktní motivy, které vyniknou na obrazovce každého chytrého telefonu. A co víc, třeba vás některá zaujme natolik, že jí nahradíte svůj stávající obrázek.

Wallpapery mají rozlišení 2 400 × 1 080 pixelů, respektive 3 200 × 1 440 px. Pokud máte zájem o jejich stažení, pod článkem najdete odkaz: balíček stačí stáhnout a rozbalit, nic dalšího nemusíte dělat. Tedy ano. Ještě zbývá nastavit si novou tapetu na plochu vašeho telefonu.

Stahujte:

Zdroj náhledové fotografie: Đức Trịnh / Unsplash

Total
1
Shares