Oprašte svá herní železa. Cyberpunk 2077 se blíží!

  • Nejnovější teaser má jen navnadit, očekávání jsou veliká
  • Hra nabídne neuvěřitelně propracované prostředí a vymazlené textury
  • Cyberpunk 2077 se objeví v prodeji zhruba v půlce listopadu

Před několika dny se na YouTube objevil teaser, který má za cíl jediné: navnadit fanoušky akčního nářezu Cyperbunk 2077. A studio CD Projekt RED, které mimo jiné stojí za veleúspěšnou herní peckou Zaklínač, si opravdu nemohlo vybrat lépe. Marketingovou kampaň jim totiž nerozjel nikdo jiný než největší hollywoodský ranař Keanu Reeves.

Napětí houstne s každým dalším dnem

To, že nová akční RPG pecka nabrala zpoždění, je věc, která se obecně ví. CD Projekt si dává na čas a nepřímo tak stupňuje nervozitu a napětí, které stále nevydaný titul provází. A není se čemu divit. Hra měla vyjít, tuším, na jaře v dubnu. Pak byla premiéra přesunuta na září, a nakonec se jí definitivně dočkáme v půli listopadu.

Mimo zmiňovaný teaser, který servíruje jednotlivé sekvence za sebou přímo v ďábelském tempu, se Keanu podívá do kamery a zeptá se: „Co z vás v roce 2077 udělá zločince?“. A po malé pauze bryskně odpoví: „Když se necháte chytit!“ Tento vstup jako by dával tušit, že samotné hraní nebude ani omylem procházka růžovým sadem.

Rýsuje se nám akční nářez roku

Spousta skalních fanoušků k Cyberpunku 2077 opravdu vhlíží. Co na tom, že se uvedení protahuje. Z dostupných materiálů si poměrně snadno odvodíte, že pokud bude takto vypadat celá hra, bude to bomba! Navíc atmosféra prý bude doslova libová. A když si k tomu přičtěte propracovaný příběh, který vás jako nájemného zločince doslova vrhne do víru velkoměsta Night City, není vlastně co řešit.

Cyberpunk 2077 | foto: CD Project RED

Naplno vás zaměstná boj o vlastní reputaci, honičky, střílení, gangy, úlisní mafiánští bossové, upgrade zbraní atd. A taky vás čeká spousta další podružné interakce, protože to, jak se budete projevovat ve hře, ovlivní i vedlejší dějové linky.

Jaké jsou nároky na hardware?

Minimální Doporučené
Operační systém Windows 7/10 64-bit Windows 10 64-bit
Procesor Intel core i5-3570K / AMD FX-8310 Intel core i7-4790 / AMD Ryzen 3 3200G
Grafická karta NVIDIA GTX 780 3GB / AMD Radeon RX 470 NVIDIA GTX 1060 6GB / AMD Radeon R9 Fury
DirectX DirectX 12.0 DirectX 12.00
Operační paměť 8 GB RAM 12 GB RAM
Pevný disk 70 GB HDD (SSD doporučeno) 70 GB SSD

Kdy to vypukne?

Už brzy! Červeným fixem si udělejte puntík v kalendáři pod datem 19. listopadu.

Total
1
Shares