Vivo X Fold

Skládací Oppo Find N na pitevním stole. Jak dopadl v testu odolnosti?

  • Oppo Find N je povedený telefon
  • Má skvělou výbavu i kompaktní rozměry
  • Jak dopadl v rukou populárního YouTubera?

Oppo Find N je na trhu sotva pár neděl, a už si jej stihl vzít do parády celosvětově populární YouTuber. Jestliže ale i přesto patříte k čestné výjimce a kanál JerryRigEverything vám naprosto nic neříká, tak věřte, že Zack Nelson, jak se tenhle chlápek ve skutečnosti jmenuje, je známý tím, že se s telefony absolutně nemazlí.

Kráska a zvíře

Jeho testy jsou skvělé, leč nemilosrdné. Ale ať to zbytečně nenatahuji: jak dopadla právě tahle skládací krasotinka? Předesílám, že ohebné telefony a odolnost rozhodně nejdou ruku v ruce. Dokázal tedy Oppo Find N překvapit?


Nepřehlédněte: DXOMARK vzbuzuje respekt i kontroverze. Věříte mu ještě?


Dokázal! Zack ho pořádně potrápil, poškrábal kovový rámeček, sklíčko zadního fotoaparátu, telefon zkoušel ohnout zavřený i otevřený, displej posypal pořádným toppingem z kamínků a hlíny. A abych nezapomněl, došlo taky na flambování.

Oppo Find N klame tělem

Oppo Find N prostě dostal opravdu pořádně zabrat. YouTuber jej sice dokonale zramoval, ale k vlastnímu údivu si smartphone vedl nad očekávání dobře. A nejvíc zabodovala konstrukce, která je přímo ukázkově bytelná. Ostatně, mrkněte na přiložené video výše a názor si udělejte sami.

Zdroj náhledové fotografie: oficiální tisková zpráva Oppo

Total
1
Shares