OnePlus 10T

OnePlus baví internet. Oficiálně uvedl OxygenOS 13, který původně zrušil

  • OnePlus oznámilo zvláštní novinku
  • V plánu je prý OxygenOS 13
  • Ten však značka původně odpískala

Tak schválně, co se vám vybaví při zmínce slova OnePlus? V minulosti skvělý, dravý a zdravě ambiciózní startup? Značka, jíž se dostalo nesmrtelnosti díky prvnímu, dnes už legendárnímu telefonu? Negativní kritiky, odchody klíčových zaměstnanců, zvláštní rozhodnutí a ztráta vlastní identity? Pokud vám hlavou prolétlo alespoň něco, tak je to pro mě jasný signál toho, že tento brand znáte.

OxygenOS 13, skutečně?

A teď k věci. Někteří z vás si možná vzpomenou, že vloni se čínský podnik uchýlil k prapodivnému, byť nejspíš logickému kroku. Nebo jinak. BBK Electronics se tak rozhodl. Došlo totiž k jeho spojení s dceřiným Oppo.

Jedním z prvních velkých rozhodnutí bylo sjednocení platforem OxygenOS s ColorOS. Ihned poté se začalo šuškat, a nepřímo to potvrdil i výrobce sám, že dojde k vytvoření hybridní mutace a zániku populární nadstavby.


Nepřehlédněte: Exkluzivně v Česku. Změřili jsme výkon nového Samsungu Galaxy S22


OnePlus 9
ilustrační (Zdroj: OnePlus)

OnePlus pamatuje lepší zítřky

Svým způsobem je to de facto něco, co se už děje. Například nový OxygenOS 12, jenž měl být poslední svého druhu je vlastně ColorOS, na který jsou naroubovány prvky a rozšíření OnePlus.

V čem je problém? Zatím vlastně v ničem. Jenže! Jak nově informuje Android Authority, chystá se otevřené fórum pro vývojáře a fanoušky značky, kde se budou rozebírat plány, novinky, a hlavně směr chystaného OxygenOS 13. Chyba, omyl nebo vyslyšení přání těch nejvěrnějších?

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva společnosti OnePlus

Total
0
Shares