OnePlus Ace Racing

OnePlus odstraní ikonické šoupátko, Alert Slider pouze pro vlajky

  • OnePlus chystá jednu zásadní změnu
  • Alert Slider zmizí z většiny telefonů

Zatímco Alert Slider zpopularizoval Apple, na opačné straně barikády se o to postaral OnePlus. Díky fyzickému posuvníku si totiž okamžitě přepnete mezi tichým režimem, vyzváněním nebo vibracemi a odpadá tak nutnost otevírat nastavení zařízení.

Mimo fakt, že si toto šoupátko našlo celou řadu fanoušků, šlo zároveň o prvek, který žádný další Android neměl. Jak však aktuálně informuje web TelecomTalk, a odvolává se na spolehlivé zdroje, čínský brand v tomto směru mění strategii.


Nepřehlédněte: Nový podvod na Facebooku se šíří jako lavina: Stačí se přihlásit a přijdete o profil. Jak nenaletět?


OnePlus 10 Pro
ilustrační, zdroj: OnePlus

Je to ještě OnePlus?

Alert Slider bude ponovu výsadou pouze vrcholných modelů. A pozor! V tomto kontextu údajně jen u variant Pro. To znamená, že klasické vlajkové telefony stejně jako další mutace (Nord) budou o fyzický posuvník ochuzeny.

Podle šeptandy ze zákulisí, jde o novou direktivu mateřské společnosti BBK Elektronics. Zároveň se funkce dostane i na prémiové smartphony sesterského Oppo.

Bez ohledu na tento krok je však jedno zjevné: koncernová politika v minulosti uznávanému startupu nesvědčí, kdysi unikátní značka mizí pomalu a jistě do ztracena.

Zdroj náhledové fotografie: OnePlus, tisková zprava (ilustrační)

Total
0
Shares