OnePlus 8T

OnePlus chystá útok na vrchol, chce zastínit Huawei a mít letos nejlepší fotomobil světa

  • Zahájí OnePlus spolupráci s Leica?
  • Veškeré zprávy to naznačují
  • OnePlus chce mít telefony s prvotřídním fotoaparátem

Leica je známá svou dlouholetou spoluprácí s Huawei, ale to už společnosti očividně nestačí. Spekuluje se o uzavření partnerství mezi slavným německým výrobcem fotoaparátů a OnePlus. Ostatně sám šéf čínského výrobce nyní uvedl, že firma hodlá do vývoje fotoaparátů a jeho softwaru investovat enormní množství peněz a uvést letos nejlepší fotomobil na světě.

Vždy tomu něco chybí

Značka OnePlus produkuje zajímavé telefony se zajímavou cenou. Všechny ale mají jedno společné. Kvalitou fotoaparátu často nestačí na konkurenci, zejména pak v nejdražším prémiovém segmentu. Je to jako byste mířili až na vrchol a těsně před vytouženým cílem udělali dva kroky zpět.

OnePlus chce mít nejlepší fotomobil světa

V nedávné diskusi na mikroblogu Weibo spoluzakladatel a současný generální ředitel společnosti OnePlus, Pete Lau, uvedl, že letošní úsilí společnosti v oblasti výzkumu a vývoje bude směřovat hlavně ke zlepšení kvality fotoaparátů. Koneckonců odborní recenzenti jsou často trochu zklamaní kvalitou fotek i videa ve vlajkách OnePlus ve srovnání s konkurencí.

Připomeňme, že známý tipér @RODENT950, který se proslavil především přesnými úniky ohledně Huawei, napsal, že prvním výsledkem spolupráce mezi Leicou a OnePlus bude už řada OnePlus 9, která se má představit v březnu 2021.

Total
4
Shares