OnePlus Band

OnePlus Band je oficiální: má odolný displej, změří SpO2 a stojí pár babek

  • Očekávaný chytrý náramek OnePlus se dnes dočkal oficiální premiéry
  • Jak se spekulovalo, láká na dlouhou výdrž baterie, voděodolné tělo, SpO2 senzor i nízkou hmotnost pouze 22,6 gramu

Odolný displej a IP68

Design OnePlus Band je velmi podobný konkurenčnímu Xiaomi Mi Band 5. I v tomto případě dostane zákazník oblé plastové tělo, které se vsouvá do silikonového pásku. Ten bude nabízen ve třech barvách – černé, šedooranžové a tmavě modré.

Přední straně náramku dominuje 1,1palcový AMOLED displej s rozlišením 126 × 294 pixelů. Krycí sklíčko by mělo mít přitom povrchovou úpravu proti poškrábání. OnePlus Band se pak chlubí také zvýšenou odolností dle normy IP68, takže s ním můžete i do vody.

Zvládá notifikace a změří SpO2

Na displeji si můžete nechat zobrazit 37 předinstalovaných vzhledů hodinek. Podporovány jsou samozřejmě notifikace a oznámení ze smartphonu nebo zobrazení počasí. Nechybí ani funkce budíku, stopek, ovládání hudby a fotoaparátu v telefonu, vyhledání mobilu a 13 sportovních režimů, díky kterým se udržíte v kondici. O propojení se smartphonem se stará technologie Bluetooth 5.0 BLE. Dále potěší SpO2 snímač, tříosý akcelerometr a gyroskop. Předností náramku je i dlouhá výdrž: výrobce avizuje až dva týdny na jedno nabití.

Cena?

OnePlus Band bude nabízen za cenu přibližně 900 korun. Zatím je dostupný pouze v Indii, časem se snad ale objeví i v české distribuci, tedy na webu oneplus.com/cz.

OnePlus Band
OnePlus Band | foto: OnePlus
Total
2
Shares