Samsung Galaxy Watch6

Obří sleva na všechny Galaxy Watch6 končí už zítra. Teď je pořídíte nejvýhodněji na trhu

Pokud ještě nemáte své chytré hodinky a stále čekáte na nejlepší akční nabídku tohoto roku, tak právě tu můžete využít nyní u Mobil Pohotovosti. Speciálně tady totiž pořídíte aktuálně nejvýkonnější šestou řadu Samsung Galaxy Watch absolutně nejvýhodněji a s obří slevou. Ale pozor, akce trvá jen do zítřejší půlnoci.


Nepřehlédněte: Do Česka zamířil extrémně levný telefon, je skvělý a stojí jen 2 399 Kč


Rozbalené = nikdy nepoužité, v originálním balení

Prakticky všechny modely Samsung Galaxy Watch jsou nyní u Mobil Pohotovosti dočasně zlevněné, nicméně ještě nižší ceny najdete u variant označených jako ROZBALENO, kterých je jen omezené množství.

Přitom se jedná o nikdy nepoužité, 100% funkční hodinky v kompletním originálním balení, na které se vztahuje dvouletá záruka. Pokud tedy chcete opravdu ušetřit a pořídit si zbrusu nový kousek, koupě rozbalených Samsung Galaxy Watch je skvělou volbou.

Samsung Galaxy Watch 6 se náramně povedly po všech stránkách, což potvrzují jak recenze, tak i samotná čísla prodejů. A není se čemu divit. Díky špičkovým parametrům a elegantnímu designu patří mezi to nejlepší, co si můžete na trhu vůbec pořídit.

Ceny rozbalených Samsung Galaxy Watch:

Tato nabídka je časově omezená a platí jen do nedělní půlnoci. Proto doporučujeme vzhledem k nejnižším cenám na trhu s nákup příliš neotálet. 

Samsung Galaxy Watch6
Zdroj: Samsung
Total
0
Shares