O2 zrychluje neomezené tarify NEO a přidává mobilní data zdarma

  • Neomezené tarify NEO zrychlují a jsou cenově dostupnější
  • O2 také přidává až 6 GB dat navíc v tarifech FREE+

Operátor představil pětici staronových tarifů NEO, které obsahují neomezená data, volání a SMS do všech sítí. Zákazník si mezi nimi může vybrat podle toho, jaká rychlost připojení je pro něj nejvhodnější či kolik volných minut a jaký datový objem využije v zahraničí.


Nepřehlédněte: Datamanie je zpět! O2 nabízí 100 GB dat za 300 Kč bez závazku


O2 NEO ještě výhodnější

U tarifu NEO Bronzový navýšil operátor přenosovou rychlost čtyřikrát, tarif NEO Stříbrný pak z 20 Mb/s přechází na rychlost neomezenou a zákazníkům O2 přidalo i 300 minut na volání do zahraničí. Do nabídky byl doplněn také nový tarif NEO Modrý, který díky neomezeným datům s přenosovou rychlostí 10 Mb/s bohatě pokryje sledování filmů v HD, volání přes videohovory nebo hraní online her.

Na své si přijdou i zákazníci, kteří často jezdí nebo volají do zahraničí a potřebují být neustále v kontaktu se svým okolím. Do tarifu NEO Zlatý operátor přidává 300 minut na volání z Česka do celého světa a 1 GB dat, které mohou zákazníci využít k datování v zóně Top Svět. Tarif NEO Platinum pak nabídne 1000 volných minut na volání z ČR do zahraničí a 2 GB dat k čerpání v zóně Top Svět. S novými tarify začíná O2 také automaticky zpřístupňovat 5G sítě všem paušálním zákazníkům.

O2 zrychluje neomezené tarify NEO
O2 zrychluje neomezené tarify NEO | foto: O2

Až 6 GB navíc v tarifech FREE+

Od poloviny září O2 významně navyšuje datové objemy ve vylepšených tarifech FREE+ s neomezeným voláním. „Do tarifů, u kterých zákazníci nejčastěji obnovují své datové balíčky, jsme přidali velkou porci dat. Oblíbený tarif FREE+ Bronzový s 10 GB dat vyjde na 699 korun, za FREE+ Stříbrný s 20 GB pak zákazník zaplatí 899 korun. U všech tarifů FREE+ přitom mohou zákazníci využít nejvyšší dostupnou rychlost připojení,“ uvedla Silvia Cieslarová, ředitelka mobilního segmentu v O2 .

Až 6 GB navíc v tarifech FREE+
Až 6 GB navíc v tarifech FREE+ | foto: O2

Nové tarify z platební karty

O2 představilo nové tarify, které v sobě spojují výhody paušálu a volnost předplacené karty.  Na své si přijdou jak zákazníci, kteří využívají mobil v menší míře nebo chtějí platit jen tehdy, kdy skutečně volají, tak i ti, kteří využívají spíše data. Tarify je možné nově hradit platbou z karty, jak je tomu třeba u streamovacích služeb.

Zákazníkům, kteří potřebují více dat a častěji volají, je přitom určen tarif GO 3 GB, který obsahuje 3 GB dat, 100 minut volání a 25 SMS za 299 Kč měsíčně. Pro zákazníky, kteří více datují, pak O2 připravilo tarif GO 7 GB, který zahrnuje 7 GB dat za 299 Kč. Volné minuty a data je možné čerpat po dobu 30 dní a následně se volné jednotky obnoví dobitím potřebného kreditu z platební karty.

O2 představilo nové tarify, které v sobě spojují výhody paušálu a volnost předplacené karty
O2 představilo nové tarify, které v sobě spojují výhody paušálu a volnost předplacené karty | foto: O2
Total
1
Shares