O2 sází na progresivní Realme, zahajuje prodej jeho zajímavých telefonů

  • Realme začíná prodávat mobily Realme
  • Zpočátku jsou dostupné tři modely

Operátor O2 zařazuje do své nabídky novou značku mobilních telefonů Realme, jednoho ze sedmi největších světových výrobců smartphonů. Zájemci si mohou od dnešního dne vybrat zatím ze tří modelů – Realme 6, Realme 6i a Realme C3. Mobily budou dostupné ve vybraných O2 Prodejnách i v e-shopu.

Realme je v současnosti jednou z nejrychleji rostoucích značek výrobců chytrých telefonů. Zaměřuje se zejména na atraktivní modely se zajímavým poměrem ceny a výbavy.

Model Realme 6 nabízí velký 6,5palcový IPS LCD displej s 90Hz obnovovací frekvencí a průstřelem v horním levém rohu. O chod se stará čipová sada Helio G90T od MediaTeku a 4 nebo až 8 GB RAM. Baterie přináší kapacitu 4 300 mAh a 30W rychlonabíjení. Zajímavý je i fotoaparát: je tu 64Mpx hlavní kamera, 8Mpx ultraširokoúhlý objektiv se záběrem 119 stupňů, 2Mpx makro a 2Mpx portrétní snímač. Potěší také NFC pro bezkontaktní platby, anebo 3,5mm jack pro sluchátka. Dostupný je za 7 995 korun.

Ilustrační obrázek | foto: Realme

Realme 6i má 6,5palcový displej s HD+ rozlišením. Jako pohonná jednotka je přítomena čipová sada Helio G80 od MediaTeku a potěší 5 000mAh baterie a 48Mpx hlavní snímač; zbytek fotoaparátů je stejný jako u Realme 6. Zájemci si jej mohou zakoupit za 5 495 korun.

Ilustrační obrázek | foto: Realme

Posledním do party je Realme C3 s 6,52palcovým HD+ displejem, duálním fotoaparátem (12Mpx a 2Mpx) a baterií s kapacitou 5 000 mAh. Rychlodobíjení zde ale nehledejte, telefon má staré microUSB. Výkon dodává nepříliš výkonný MediaTek Helio G70 a 3 GB RAM. Telefon je u O2 dostupný za 3 995 korun.

Ilustrační obrázek | foto: Realme
Total
1
Shares