ČR je na tom s rychlostí 5G internetu velmi dobře

O2 má nové tarify pro mladé. YOU Neo nabízí neomezená data za 699 korun

  • Operátor O2 vychází vstříc zákazníkům do 26 let a nabízí čtyři tarify na míru
  • YOU Neo, s neomezeným voláním, SMS i mobilními daty dočasně zlevňuje

„V této nelehké době nezapomínáme ani na mladou generaci, která samozřejmě tráví mnoho času na internetu nebo online komunikací se svými vrstevníky a příbuznými. Proto jsme i pro ně připravili několik novinek,“ uvedla ředitelka mobilního segmentu v O2 Silvia Cieslarová.

Nové paušály pro  pro lidi, kterým ještě nebylo 27 let

Kdo zvolí jeden z nových tarifů YOU, může se těšit na atraktivní nabídku vybraných zařízení, které mladí lidé nejčastěji používají. Jedná se například o sluchátka Apple AirPods, chytré telefony (včetně iPhone SE) či notebooky. Zákazník si vybraná zařízení, pokud bude chtít, může pořídit i na splátky bez navýšení.


Psali jsme: O2 představuje nové HALF SIM karty. Díky nim ušetří ročně 3 tuny plastu


Mladým lidem, kteří většinu dne volají, SMSkují a hlavně datují, nabízí operátor tarif YOU NEO (viz tabulka). V období duben až květen bude v nabídce za zvýhodněných 699 korun měsíčně místo běžných 749 korun.

V tarifu YOU 20 GB nabízí O2 neomezené volání a SMS do všech sítí v ČR a k tomu 20 GB dat za 549 korun. Při pořízení tarifu YOU 5 GB pak získazníci získají 5 GB dat a neomezené SMS. To vše za 399 korun měsíčně. Nabídka je opět časově omezená a platí do konce května.

Nové tarify pro mladé od O2
Nové tarify pro mladé od O2 | foto: O2

No a nakonec operátor propaguje Můj první tarif vhodný pro nejmladší uživatele, který nabízí 120 volných minut volání do všech sítí v Česku a rovný 1 GB dat.

K uzavření smlouvy u všech čtyř tarifů stačí předložit průkaz totožnosti, podle něhož zákazník splňuje věkový limit do 26 let. V případě školáků a studentů mladších 18 let může paušál pořídit zákonný zástupce.

Zdroj náhledové fotografie: Mika Baumeister / Unsplash

Total
0
Shares