Xiaomi 13

Nový Xiaomi 13 Pro je bestie se špičkovým foťákem Leica. Češi, tady ho koupíte absolutně nejvýhodněji

  • Xiaomi 13 vstupuje na český trh
  • Zákazníci dostanou na začátku velký dárek

Nadupané vlajkovky Xiaomi 13 a Xiaomi 13 Pro dnes zamířily na český trh a hned v předprodeji se obzvlášť vyplatí. Při předobjednání k telefonům získáte hned několik dárků, ale především můžete ušetřit až 4 500 Kč. Jedině u Mobil Pohotovosti na vás kromě úvodní slevy totiž čeká ještě výkupní bonus až tři tisíce korun a taky prodloužená 3letá záruka, kterou k řadě Xiaomi 13 získáte zcela zdarma.


Nepřehlédněte: Pochopíme konečně, jak vznikl vesmír? Urychlovač částic vytvořil látku, která neexistovala 13 miliard let


Špičková výbava a fotoaparát Leica

Xiaomi 13 a 13 Pro jsou vlajkovky jak se sluší a patří. Oba modely se opravdu povedly a především vrcholný Xiaomi 13 Pro aspiruje na nejlepší telefon tohoto roku. Novinka totiž řeší veškeré neduhy předchozí generace a navíc přichází s vrcholnou výbavou. Ať už jde o vlajkový čipset Snapdragon 8 Gen2, RAM 12GB, ultrarychlé 120W nabíjení, 50W bezdrátové nabíjení, odolnost IP68 nebo nádherný 120Hz AMOLED displej s 3k rozlišením a integrovanou čtečkou otisků prstů.

Hlavní chloubou telefonu je ovšem trojitý fotoaparát, v čele se špičkovým 50,3Mpx snímačem 1“ typu, doplněným o laserové ostření a optickou stabilizaci. Xiaomi na vývoji spolupracovalo se známým výrobcem fotoaparátů Leica. I díky tomu je nový Xiaomi 13 Pro po prvních testech označován za jeden z nejlepších fotomobilů současnosti.

Xiaomi 13 Pro
Zdroj: Xiaomi

Jak na Xiaomi 13 ušetřit až 4 500 Kč?

Špičkové parametry však nejsou to jediné, čím nová řada Xiaomi 13 zaujme. V rámci předobjednávek do 12. března získáte k telefonům jako dárek fototiskárnu Xiaomi v hodnotě 3 790 Kč, a také můžete využít slevu 1 500 Kč – stačí v košíku zadat kód „xiaomi13“. Jedině u Mobil Pohotovosti pak k novinkám dostanete bonus až 3 000 Kč na výkup a také prodlouženou záruku na 3 roky zdarma v hodnotě několika tisíc. V rámci revoluční služby vás pak Xiaomi 13 může vyjít jen na 326 Kč měsíčně. Veškeré podrobnosti naleznete na odkazu níže.

Xiaomi 13
Zdroj: Xiaomi

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Xiaomi

Total
0
Shares