Cestovatel v čase, budoucnost

Novodobý Nostradamus, který předpověděl válku na Ukrajině, varuje: Tuhle hrůzu prožijeme v roce 2024

  • Internetem koluje děsivá vize proroka
  • Tohle se podle něj stane v roce 2024

Brazilec Athos Salomé, jemuž se přezdívá „Novodobý Nostradamus“, předpověděl, že v letošním roce dojde k několika významným mezníkům v historii lidstva, včetně války, vzpoury robotů a srážky asteroidu se Zemí.


Nepřehlédněte: Bloop, děsivý zvuk oceánu: Vědce udivoval mnoho let. Objevili neznámé vodní monstrum?


Novodobý Nostradamus?

Letošní rok nebude tak optimistický, jak by si mnozí přáli. Athos Salomé, nejslavnější věštec současnosti, prozradil, co nás čeká a není to veselé čtení. Nedůvěryhodné tlachy? Kdepak!

Muž, jenž studoval parapsychologii na floridské univerzitě, se trefuje nebývale často. Před nedávnem třeba předpověděl ruskou invazi na Ukrajinu, smrt britské královny i to, že titul mistra světa ve fotbale získá Argentina.

V rozhovoru pro deník Sun Salomé uvedl, že třetí světová válka je „nevyhnutelná“, ale že konflikt nezačne v Evropě. Místo toho říká, že konflikt může vyvolat incident v Jihočínském moři nebo závažný kybernetický útok. Varoval, že pokud k válce dojde, nastane globální ekonomická krize rozměrů, jakou lidstvo nepamatuje.

Podle známého věštce se letos také dočkáme toho, že umělá inteligence (AI) dosáhne sebeuvědomění, což je milník, který „může stroje i nás zavést na velmi nebezpečnou cestu“.

A aby těch rozporuplných předpovědí nebylo málo, Salomé si myslí, se letos do Země narazí asteroid, který však podle něj spíše než aby planetě uškodil, může světu pomoci, protože bude „bohatý na cenné kovy“.

Cestovatel v čase, budoucnost
Zdroj: Placidplace / Pixabay

Děsivá vize francouzského proroka

Už dříve Brazilec předpověděl možný příchod falešného Mesiáše. „Navzdory tomu, co si všichni myslí, Antikrist nepochází z Evropy a měl by se plně projevit mezi lety 2023 a 2026. Ačkoli svaté knihy považují Antikrista za bytost, neznamená to, že se zhmotní v jedné osobě. Ve skutečnosti je již připraven a pohybuje se,“ varoval.

Předpověď Salomého na rok 2024 byla vyslovena jen několik hodin předtím, než Japonsko zasáhlo zemětřesení o síle 7,6 stupně Richterovy škály.

Zarážející je, že Nostradamus údajně předpověděl, že k tomuto zemětřesení dojde. Francouzský filozof údajně ve své době uvedl, že v Japonsku nastane „kataklyzmatické“ zemětřesení, které vyvolá vlnu tsunami, jež zdevastuje domy a zabije stovky lidí.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: Express

Total
0
Shares