Xiaomi Mi 11 Ultra

Nová vlajka Xiaomi dostane Snapdragon 888+, dorazí příští měsíc

  • Xiaomi připravuje nový špičkový telefon se Snapdragonem 888+
  • K představení by mělo dojít během srpna. Jaká bude výbava?

Od vydání Xiaomi Mi 11 Ultra se na webu několikrát objevila zmínka o připravovaném top modelu s označením K8, jehož uvedení do obchodů je naplánováno na druhou polovinu roku. Mnoho lidí věří, že smartphone (s kódovým označením K8) je Mi MIX 4. Je tomu ale skutečně tak? Jak to tedy je a co nás v následujících týdnech čeká?


Psali jsme: Záhadný Xiaomi bude mít neuvěřitelný 192Mpx foťák


Xiaomi vsadí na nejlepší čip Qualcommu

Na mikrobogu Weibo velmi aktivní a uznávaný tipér DigitalChatStation prozradil, že k vydání telefonu by mohlo dojít během srpna, tedy už příští měsíc a mělo by se přitom jednat o nefalšovaného trhače asfaltu. V nitru telefonu by měl tepat zbrusu nový procesor Snapdragon 888+, který oproti staršímu Snapdragonu 888 přináší vyšší výkon na jádro (až o 5,5 %) a vylepšenou jednotku pro výpočty umělé inteligence (o 23 % vyšší výkon pro AI aplikace).

Mi 10 Ultra
Mi 10 Ultra | foto: Xiaomi

Superrychlé nabíjení baterie

Kromě snového výkonu by měl chystaný Xiaomi nabídnout také prvotřídní OLED displej a fotoaparát stejně jako masivní baterii s kapacitou 5 000 mAh, přičemž podporováno má být 120W kabelové nabíjení a bezdrátové dobíjení výkonem až 80 W.

V nabídce Xiaomi má smartphone K8 stát výše než současný Mi 11 Ultra a sloužit jako základ pro novou špičkovou řadu mobilů tohoto výrobce, která bude jeho portfoliu vévodit až do příchodu série Mi 12. DigitalChatStation závěrem dodává, že K8 je samostatný produkt a nikoli připravovaný Mi MIX 4.

Total
0
Shares