Niceboy RAZE 3 Titan a RAZE 3 Radion: outdoorové reproduktory, které dobijí telefon

  • Niceboy uvádí do prodeje dva reproduktory
  • Zaujmou výkonem, cenou i odolností

Chcete, aby vás bylo pořádně slyšet? Výkonný reproduktor RAZE 3 Titan to se svými 50 W rozhodně zvládne. Chcete hudbu přes reproduktor poslouchat opravdu dlouho? RAZE 3 Radion to na jedno nabití vydrží až 24 hodin. Když je potřeba, oba reproduktory fungují navíc i jako powerbanka a jsou vodotěsné.

RAZE 3 Titan

Za tento reproduktor mluví jeho výkon – 50 wattů. Zvládne ozvučit velký prostor terasy či zahrady, přitom si ale zachovává čistý zvuk a s technologií MaxxBass nepřichází ani o hluboké tóny.

Na jedno nabití vydrží hrát až 15 hodin a když budete mít chuť, uděláte si z něj FM rádio. Má integrovanou anténu, takže s sebou nemusíte nosit místo antény kabel navíc. Poslouží i jako powerbanka pro váš telefon – stačí je propojit USB kabelem.

RAZE 3 Titan | foto: Niceboy

Reproduktor RAZE 3 Titan přehrává hudbu přes Bluetooth 5.0 i z celé řady dalších médií (micro SD karta, USB flash disk, přes audiokabel s 3,5mm jackem). Je vodotěsný a odolný vůči prachu (IP67).

Niceboy RAZE 3 Titan koupíte u všech velkých prodejců za 1 999 Kč.

RAZE 3 Radion

RAZE 3 Radion | foto: Niceboy

Dokáže přehrávat hudbu až 24 hodin, přičemž jeho celkový výkon je slušných 24 W. Neublíží mu pád do bazénu, ani silný déšť. Je vodotěsný i odolný vůči nežádoucímu prachu s krytím IP67. Reproduktor RAZE 3 Radion lze využít i jako powerbanku, jelikož disponuje baterií s kapacitou 5000 mAh.

Hudbu vám přehraje bezdrátově přes Bluetooth 5.0, z různých médií a můžete si na něm pustit i rádio. Stejně jako RAZE 3 Titan se dá díky technologii True Wireless spojit při přehrávání ještě s jedním stejným reproduktorem.

Niceboy RAZE 3 Radion má doporučenou cenu 1 299 Kč.

Total
12
Shares