NFT pro Ukrajinu

Tancující pohřebáci šokují svět! Prodali NFT za miliony na podporu Ukrajiny

  • Nezaměnitelné tokeny jsou v kurzu
  • NFT je novodobý fenomén
  • Autoři Coffin Dance udělali krásné gesto

Dancing Pallbearers (též Dancing Coffin) většině z vás asi nemá smysl představovat. A pokud ano, tak ve stručnosti jde o ghanské uskupení opravdu nevšedních tanečníků. Před pár lety doslova všem vyrazili dech díky svému „krutopřísnému“ klipu, ve kterém si parta křepčících (profesionálních) pohřebáků dává tzv. na pána náročnou choreografii s rakví na zádech.

NFT pro dobrou věc

Jakkoliv to na vás může působit bizarně, protože poslední rozloučení bývá všechno jen ne zábava, tak tihle pánové si svým počinem zajistili nehynoucí slávu. A to není ani zdaleka všechno.


Nepřehlédněte: Jak zjistíte, zda soubor, který se chystáte stáhnout, není zavirovaný? Tento geniální trik určitě neznáte!


Jak informuje deník JournalTime, tito pánové svoji nahrávku úspěšně vydražili v rámci speciální aukce formou NFT tokenu za více jak 1 milion dolarů. To je při aktuální kurzu něco málo přes 22 milionů korun. Tato událost se konala pod záštitou ukrajinské agentury ZLODEI Team.

Srdce na spravném místě

Z této částky poputuje 250 000 amerických dolarů (cca 5,5 milionu korun) na podporu ukrajinských uprchlíků prostřednictvím nadace „Come Back Alive“. Ke čtveřici netradičních snad jen tolik: dobře oni!

Zdroj náhledové fotografie: Max Kukurudziak, Unsplash (ilustrační)

Total
2
Shares