Netflix

Netflix přichází na náš trh s vlastními předplacenými kartami

  • Netflix na našem trhu uvádí vlastní předplacené karty
  • Karty je možné koupit v několika hodnotách, brzy budou v prodeji na přibližně
    patnácti stovkách místech po celé republice
  • Služba se tak stává ještě dostupnější

Česká republika se přidala k sedmatřiceti zemím celého světa, kde jsou k dostání předplacené karty Netflix. Snadné použití a dostupnost otevřou dveře dalším divákům, kteří mají zájem o stovky seriálů, filmů, dokumentů nebo třeba reality show a pohádek.

Hlavní výhody předplacených karet Netflix

  • Snadná dostupnost – stovky prodejních míst po celé republice
  • Snadné využití – okamžitá platnost a snadné využití karty
  • Pro aktivaci účtu není nutné používat platební kartu, předplacenou Netflix kartu je možné zaplatit v hotovosti na pokladně v prodejních místech

Jak na to?

Netflix karta je ihned připravená k použití. Stačí setřít fólii na její zadní straně, pod ní se nachází šestnáctimístný PIN. Ten pak stačí zadat do příslušného pole na stránkách www.netflix.com/kod.

Pokud jde o vůbec první přihlášení do Netflixu, je potřeba si založit nový účet s využitím kódu z karty. Pokud už zákazníci účet na Netflixu mají, mohou i tak kód do svého účtu přidat, kredity z předplacené karty mají pak přednost před spárovanou platební kartou.

Netflix karty jsou v prodeji v hodnotách 400, 1 000 nebo 4 000 Kč. Všechny poukazy je možné využít k nákupu libovolné varianty předplatného. Do jednoho účtu je zároveň možné přidat i několik kódů a kredit účtu si navýšit. Při využití předplacené karty není k fungování účtu vůbec potřeba platební karta.

Dostupnost

Předplacené karty je už v tuto chvíli možné pořídit online na webu JRC nebo osobně v síti trafik Geco a v obchodním řetězci Billa. Brzy budou dostupné také v drogeriích DM nebo v obchodních řetězcích Kaufland a Penny. Netflix karty budou k dostání i v prodejnách PEPCO, Expert nebo v kamenných pobočkách obchodů JRC, které jsou momentálně na základě vládních opatření dočasně uzavřené.

Zdroj náhledové fotografie: freestocks / Unsplash

Total
1
Shares