Samsung Galaxy S22 Ultra

Nemohl jsem usnout, tipér Ice Universe se rozplývá nad fotoaparátem Galaxy S22 Ultra

  • Samsung Galaxy S22 Ultra bude lákat na moderní vzhled i skvělý fotoaparát
  • Ice Universe už viděl první snímky a nešetří superlativy

Samsung Galaxy S22 Ultra prý pořizuje mnohem detailnější fotografie než jeho předchůdce (S21 Ultra, pozn. red.), a to zejména díky lepší optimalizaci softwaru, na Twitteru to tvrdí spolehlivý a uznávaný tipér @UniverseIce.


Nepřehlédněte: Bude MIUI 13 lepší než One UI 4 od Samsungu? Rozhodne praxe!


Letošní samsungy řady Galaxy S21 se povedly. Výstavní skříní nabídky jihokorejského gigantu je model Galaxy S21 Ultra, který podle nás fotí skvěle, jenže podle hodnocení organizace DxOMark tomu tak není. Foťák v jejím testu vykazuje horší skóre třeba než loňský Galaxy S20 Ultra a nedostal se tak ani do první desítky žebříčku.

Galaxy S22 Ultra vsadí na vysoké rozlišení

Příští rok bude snad už vše jinak a Samsung se pokusí zaútočit na titul nejlepšího fotomobilu 2022. Přesvědčen o tom je třeba populární tipér @UniverseIce, který informuje o skokovém nárůstu kvality u fotoaparátu chystaného top modelu Galaxy S22 Ultra.

Samsung znovu využije 108Mpx fotoaparát, ale zásadní rozdíl oproti S21 Ultra udělá pokročilý obrazový procesor (ISP) v čipových sadách Exynos 2200, respektive Snapdragon 8 Gen1, a také software, který na pozadí fotografie zpracuje do finální podoby.

Co myslíte, bude to stačit, aby se Galaxy S22 Ultra stal nejlepším fotomobilem planety?

Samsung Galaxy S22 Ultra
Samsung Galaxy S22 Ultra | foto: LetsGoDigital
Total
3
Shares