Peak Design

Nejpromakanější kryt na telefon. Peak Design má přímo dokonalý ekosystém doplňků pro iPhone a Samsung

  • Peak Design představuje nové kryty pro iPhone a Samsung
  • Pěkně vypadají a ochrání před poškozením

Drtivá většina obalů pro dnešní telefony je prakticky identická. To ovšem neplatí pro kryt od oblíbené značky Peak Design, který je nejenom odolný, ale především unikátní hned v několika ohledech. Peak Design totiž ke svému speciálnímu krytu nabízí celou škálu zajímavých doplňků a dohromady tak tvoří opravdu propracovaný ekosystém. Ať už jde například o peněženku, bezdrátovou nabíječku, tripod nebo držák na kolo, motorku či na zeď.


Nepřehlédněte: Xiaomi 12T s bestiálním 200Mpx foťákem jde do prodeje. Jeho koupě se maximálně vyplatí


Kryt jakožto jádro ekosystému

Základem ekosystému Peak Design Mobile je ultratenký a zároveň velmi odolný kryt Everyday Case s elegantním designem a z kvalitních materiálů. K široké škále držáků a příslušenství se kryt připojuje pomocí revolučního magneticko/mechanického zámku SlimLink, na který má Peak Design dokonce patent.

Ten umožňuje rychlé upevnění i odpojení jednou rukou a je 100% bezpečný při jakékoliv aktivitě. Kryt i navzdory posilujícím magnetům podporuje bezdrátové nabíjení a funguje s veškerým MagSafe příslušenstvím.

Peak Design
Zdroj: Peak Design

Více než desítka doplňků

Samotným krytem to ale ani zdaleka nekončí. Peak Design totiž ke svému obalu nabízí více než desítku doplňků. A jde opravdu o zajímavé kousky. Nechybí například ani držák na motorku se zabudovaným tlumičem vibrací, magnetická nabíječka do auta či na stůl s polohovatelným ramenem nebo nejrůznější univerzální držáky na zeďna kolo či prakticky na jakákoli jiná řídítka (koloběžky, kočárku apod.). Připevnit ke krytu pak můžete dokonce i dvě verze malé peněženky nebo kompaktní stativ pro natáčení. Veškeré doplňky jsou z prvotřídních materiálů, pečlivě zkonstruované a přísně testované.

Nové kryty pro iPhone 14 (Pro)

Peak Design má nově v portfoliu kryty také pro všechny iPhony 14 a 14 Pro, včetně zcela nové barevné varianty Sage. Obecně je kryt dostupný pro většinu telefonů od Applu (iPhone 11, SE a vyšší) a pro vlajkovky od Samsungu (Galaxy S22, S22+ a S22 Ultra). Ovšem díky univerzálnímu adaptéru můžete veškeré příslušenství použít prakticky s jakýmkoli telefonem na trhu.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Peak Design

Total
0
Shares