Galaxy S23 Ultra

Nejlepšímu telefonu od Samsungu se „odlepuje“ displej. Je to zcela normální, reaguje výrobce

  • Samsung řeší nepříjemnost
  • S23 Ultra má problémy s displejem

Pokud nepočítáme specifický skládací model Fold, tak nejdražším současným Samsungem je Galaxy S23 Ultra. Ten v základní verzi stojí 34 990 korun s pamětí 256 GB. Verze s pamětí 1 TB ovšem vyjde už na 44 990 korun. Je tedy dražší než stylově véčko s ohebným displejem Z Flip4. Přes vysokou cenu a skvělou výbavu provází špičkový S23 Ultra jeden problém, který se týká displeje. Uživatelé si všimli, že se s ním děje něco zvláštního.


Nepřehlédněte: Kolem Země proletěl jedinečný asteroid ve tvaru brambory. Vědci ho pozorovali radarem a mají fotky


Uživatelé řeší displej Galaxy S23 Ultra

Lidé zjistili, že část displeje se u jednoho z rohů jeví jako deformovaná. A co si budeme namlouvat, u telefonu za bezmála 35 tisíc korun to nevypadá zrovna nejlépe. Samsung to však označuje za normální, protože prý jde o důsledek výrobního procesu.

Zákazníky to pochopitelně příliš nezajímá a na sociálních sítích mezitím sdílejí fotografie a videa, ve kterých na podivnou deformaci obrazovky upozorňují. Na některých snímcích anomálie dokonce připomíná odlepující se displej. Deformace se nejčastěji objevuje v pravém rohu a v místě, kde se obrazovka stýká s obvodovým rámečkem.

V tuto chvíli není jasné, zda se nejedná o bouři ve sklenici vody. Na problém zatím upozornilo jen několik málo jedinců, takže se nejspíš nejedná o plošný problém a Samsung může být v klidu. 

Samsung okamžitě reagoval

A mimochodem, korejský brand již na stížnosti zareagoval v oficiálním vyjádření: „Pokud si na displej posvítíte silným světlem, mohou se některé části zdát zmačkané/vymačkané. K tomu dochází během procesu lisování kvůli vodotěsnosti a prachotěsnosti. Nejedná se o vadu výrobku. S telefonem je vše v pořádku.“

To by vás mělo uklidnit. S displejem telefonu Galaxy S23 Ultra nic v nepořádku není. Neodlepuje se a měl by fungovat tak, jak má. Stále se však díváme na konstrukční nedokonalost, která by na vlajkovém mobilu za 35 tisíc být neměla. Neměla by být ani na levnějším telefonu střední třídy.

Zdroj náhledové fotografie: se souhlasem Samsung, zdroj: Reddit

Total
0
Shares