Valentýnská akce Huawei

Nejlepší sluchátka i chytré hodinky k iOS a Androidu. Huawei naděluje na Valentýna

  • Huawei spustil speciální valentýnskou akci
  • Mnoho produktů zlevnil o tisíce korun
  • Další slevy mohou lidé získat díky Kole štěstí

Odhlučněná sluchátka, která spolehlivě fungují s iOS i s Androidem. Chytré hodinky pro sledování okysličení krve i jakékoliv sportovní aktivity. Huawei nachystal valentýnské slevy nejen na univerzálně použitelnou nositelnou elektroniku, ale i třeba na svou mobilní vlajkovou loď Mate40 Pro. Slevy dosahují až 30 % a po registraci lze na e-shopu HUAWEI STORE získat na Kole štěstí i vyšší. Akce samozřejmě probíhá také u partnerů Alza.cz, CZC.cz, Quadrio, Datart a dalších.

Bohatá nabídka a parádní slevy

Ať už přímo slavíte Den svatého Valentýna nebo je pro vás tento krásný svátek „pouhou“ záminkou udělat někomu blízkému radost, společnost Huawei je tady, aby vám s tím pomohla. Od 4. 2. do 14. 2 můžete vybírat z celého portfolia výrobků od populárních domácích routerů, přes chytré hodinky a sluchátka až po nejvyšší řadu telefonů a tabletů. Běžné internetové ceny byly sníženy až o 30 % a na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz) získáte dokonce i další 10% slevu navrch. Podmínkou je registrace na e-shopu. Kompletní nabídku všech partnerů valentýnské akce „Nejlepší je být spolu“ najdete zde. K exkluzivním nabídkám firemního e-shopu se dostanete tudy. Teď můžete nakoupit dárky, které vám pomohou propojit se s vašimi blízkými a milovanými, ať už jsou kdekoliv.

Nadupaná sluchátka FreeBuds Pro

V mnoha nezávislých testech vychválená true wireless sluchátka FreeBuds Pro vám poskytnou nejen nerušený poslech, ale poslouží i jako dokonale odhlučněné handsfree pro telefonování i na těch nejrušnějších místech. Díky aktivnímu systému potlačení hluku okolí totiž odfiltrují lomoz vysavače i třeba té nejrušnější dopravní křižovatky. Skvěle se hodí na sport v rytmu moderní elektronické hudby i na nerušený domácí poslech klasiky nebo rocku. Specialitou je možnost připojit k nim dvě zařízení najednou (např. tablet a mobil). Propojit, se pochopitelně dají s telefonem na jakémkoliv operačním systému. Spolehlivě spolupracují jak s Androidem, tak i s Apple produkty. Skrze aplikaci Huawei AI Life si můžete například nastavit stupeň odhlučnění (noise cancelling), otestovat správné usazení špuntů v uších nebo stáhnout nový firmware. Huawei svá sluchátka, stejně jako ostatní výrobky, pravidelně vylepšuje novými funkcemi přes softwarové aktualizace. FreeBuds Pro koupíte v rámci akce za 3 499 Kč (běžná cena: 4 399 Kč).

FreeBuds Pro
FreeBuds Pro | foto: Huawei

Mate 40 Pro, P40 Pro a P Smart 2021

Aby propojení s vašimi nejbližšími bylo kompletní, společnost Huawei s výraznou slevou nabízí i špičkový telefon P Smart 2021. K mání bude za 4 499 Kč (běžně za 5 499 Kč). Svou lásku pak můžete obdarovat i fotomobilem s nejlepšími fotografickými výsledky na světě (podle nezávislého testu DxOMark), modelem Mate40 Pro. Kromě bezkonkurenční sestavy fotoaparátů od širokoúhlého až po dlouhý zoom (až 50x zoom) disponuje ultrarychlým nabíjením baterie. V prodeji bude za 27 999 Kč. Ti nejšťastnější zájemci si budou moci na Kole štěstí na e-shopu huawei.cz. vytočit s 50% slevou také našlapaný fotomobil P40 Pro. Tento model bude jinak ve valentýnském prodeji za skvělých 22 999 Kč.

Mate 40 Pro
Mate 40 Pro | foto: Huawei

Povedený tablet

V době koronavirové pandemie někdo z vašich blízkých jistě ocení i tablet, skrze který se jednoduše připojí například k on-line výuce nebo webovým seminářům. Exkluzivně pouze na e-shopu HUAWEI STORE seženete za 12 999 Kč osvědčený tablet MatePad Pro se 128GB pamětí. V uvedené ceně k němu navíc dostanete i stylus (M Pencil) pro pohodlné ruční psaní i kreslení a klávesnici, která zároveň slouží i jako bezpečnostní obal přístroje. Běžná cena tabletu je přitom 15 990 Kč bez příslušenství.

MatePad Pro
MatePad Pro | foto: Huawei

Kamarád na zápěstí a trenér v jednom

Nejvzácnějším darem je pochopitelně zdraví. To sice bohužel nikomu věnovat nedokážete, ale chytré hodinky WATCH GT 2 nebo třeba WATCH FIT jej obdarovanému pomohou alespoň ohlídat. Oba modely monitorují jak například kvalitu spánku a úroveň stresu, tak jsou skvělými průvodci prakticky pro jakoukoliv sportovní aktivitu. Navíc umí měřit i okysličení krve (SPO2) a samozřejmě srdeční tep. Nestandardní hodnoty těchto veličin mohou uživatele varovat před nastupující nemocí. Propojit se opět dají jak s telefony na systému Android, tak i iOS. Jako valentýnský dárek WATCH GT 2 pořídíte za 3 399 Kč (místo obvyklých 4 899 Kč). Watch Fit, které se skvěle hodí zejména na dámskou ruku pak vyjdou na 1 999 Kč (běžná cena 2 499 Kč).

Watch Fit
Watch Fit | foto: Huawei

Ve valentýnských slevách pak najdete i řadu dalších zlevněných výrobků od routerů AX3 a AX3 Pro až po ucelenou řadu populárních MateBooků. Pro získání zajímavé slevy na kterýkoliv z nich si nezapomeňte při nákupu na HUAWEI STORE zatočit Kolem štěstí.

Musíte vědět, než začnete nakupovat

Pokud budete nakupovat na e-shopu HUAWEI STORE (huawei.cz), musíte se pro získání valentýnských slev nejprve zaregistrovat. Nabídka u všech partnerů (Alza.cz, CZC.cz, Smarty.cz, Planeo, Datart, Mall.cz, OKAY. Quadrio, HUAWEI STORE (huawei.cz) a HUAWEI EXPERIENCE STORE) trvá do 14.2.2021. Slevy dosahují až 30 %. Doprava je u veškerých výrobků nakoupených přes e-shop HUAWEI STORE (huawei.cz) bez ohledu na cenu pro zákazníky zcela zdarma. Kompletní přehled valentýnské akce u partnerů najdete na tomto odkazu. Speciální nabídku firemního e-shopu pak hledejte zde.

Total
1
Shares