Huawei P50 Pocket

Nejlepší fotografie ze soutěže Huawei Next-Image 2020

Fotografická soutěž Huawei Next-Image 2020 se chýlí ke konci. Porota, ve které zasedli někteří z nejvýznamnějších fotografů současnosti, důkladně prošla 1 190 000 fotografií pořízených ve 120 zemích na telefony Huawei a Honor a vybrala z nich 1 000 nejlepších, mezi nimi i devět snímků soutěžících z České republiky. Než bude soutěž v polovině září definitivně ukončena, podívejte se na nejzajímavější fotografie.

Hlavními cíli soutěže bylo inspirovat fotografické nadšence a dát jim možnost poměřit své síly ve fotografii. Kromě celosvětové soutěže, ve které mohli účastníci zasílat snímky v šesti kategoriích, se soutěž Next-Image 2020 dostala i do Česka a Slovenska, kde mohli soutěžící posílat snímky v pěti kategoriích:

  • Široko daleko
  • Magická noc
  • Chuť žít!
  • Tváře
  • Vyprávěj příběh

V československém kole soutěže Next-Image mohou účastníci vyhrát celkem 5x špičkový smartphone Huawei P40, vždy jeden pro vítěze každé kategorie. Pro druhé a třetí umístěné jsou připraveny dárkové balíčky. Do celkové globálního finále postoupí dohromady 10 snímků, 2 snímky z každé kategorie. O výhře v československém kole budou vítězové informování jednotlivě.

Porotci globální soutěže vybírali z téměř 1,2 milionu snímků tisícovku nejlepších, ze kterých vzejdou vítězové jednotlivých kategorií a také hlavní vítězové. Tento výběr si můžete prohlédnout zde. Mezi nimi najdete i fotografie českých soutěžících.

Total
1
Shares