Samsung Galaxy A14

Nejchytřejší nákup na trhu? Skvělé telefony pořídíte nejlevněji právě zde!

  • Kdo chce parádní telefon za hubičku, má teď jedinečnou šanci
  • V Mobil Pohotovosti přichází s nabídkou, která se neodmítá

Sháníte nový telefon a zároveň se vám nechce platit horentní, často přemrštěná suma? Podívejte se na nabídku zánovních telefonů u Mobil Pohotovosti. Tady na vás čekají stovky kusů zbrusu nových telefonů různých značek, na kterých značně ušetříte. Nakupujte chytře – koupě zánovního telefonu se totiž teď mimořádně vyplatí. Ale pozor. Akční nabídka zánovních telefonů je limitována pouze pro prvních 100 nákupů.


Nepřehlédněte: Telefon plus tablet zdarma. Češi, teď máte poslední šanci získat k novému HONORu dárek za 7 tisíc


Chytrý nákup za nejnižší ceny na trhu

A co si pod pojmem “zánovní telefon” vlastně představit? Jedná se o nikdy nepoužité 100% funkční zařízení v kompletním originálním balení, na které se vztahuje dvouletá záruka.

Pokud si chcete pořídit zbrusu nový telefon za tu nejnižší možnou cenu, koupě zánovního telefonu je tou nejchytřejší volbou.

Ušetříte stovky až tisíce korun, za které si můžete koupit k telefonu třeba ochranné sklo, pouzdro, anebo třeba pozvat rodinu na skvělou večeři.

Samsung Galaxy A14
Zdroj: Samsung

Tak například oblíbený Samsung Galaxy A14 s elegantním minimalistickým designem, čtyřmi povedenými fotoaparáty v čele s 50Mpx hlavním foťákem a osmijádrovým výkonným procesorem pro plynulé hraní herních parádiček i streamování může být váš už za 3 390 Kč.

Objednat jej můžete na webu, nebo se zastavit v jedné z 13 prodejen po celé České republice. Podívejte se i na další perfektní telefony, které nyní pořídíte absolutně nejvýhodněji.

Tisíce zánovních telefonů právě teď skladem:

Veškeré zánovní telefony najdete přímo zde

Samsung Galaxy A14
Zdroj: MP.CZ
Total
0
Shares