Google Play

Návod: Jak nainstalovat populární Google služby do telefonů Huawei?

  • Získáte možnost využívat aplikace od Googlu
  • Obchod Play nabízí mnoho kvalitních aplikací
  • Záchrana pro majitele P40 Series

Společnost Huawei to v posledním roce nemá vůbec lehké, což asi zaznamenal každý. Firma se ocitla na sankční listině Spojených států, kvůli údajné špionáži a nesmí proto používat služby Google Mobile Services, a tedy populární aplikace jako Obchod Play, Gmail, Youtube nebo Google Fotky.

Nové smartphony tak na trh vstupují s velkým hendikepem, protože alternativa Huawei AppGallery je teprve v plenkách a než se dostane na požadovanou úroveň, bude to pár let trvat. Pokud však i přesto plánujete nákup špičkových Huawei P40, P40 Pro nebo Huawei Mate 30 Pro, máme pro vás návod, jak Google služby do telefonů snadno nahrát/dohrát.

Stačí párkrát kliknout

Celý postup není ani poměrně dlouhý a ani příliš složitý. Pokud uspějete, což ně vždy musí být pravidlem, získáte přístup do Obchodu Play a tedy všem aplikacím, jaké nabízí ostatní telefony (včetně těch starších od Huawei/Honoru). Jedinou nefunkční službou zůstává placení skrze Google Pay.

Jen zkušenějším uživatelům

Ještě než se pustíte do hackování, tak mějte na paměti, že vše provádíte zcela na vlastní zodpovědnost. Autor návodu ani provozovatel webu fonetech.cz nenesou žádnou odpovědnost za případné škody, které na vašem smartphonu či v softwaru mohou vzniknout. Instalací neautorizovaného a neoficiálního software se rovněž vystavujete bezpečnostnímu riziku. Návod proto doporučujeme hlavně zkušenějším uživatelům.

Aktualizace 16.11 2020 – nová metoda

Videonávod

Původní metoda z 21.5 2020

Soubory pro stažení

Total
2
Shares