telefon

Navigace Sygic GPS Navigation se brzy objeví v platformě Android Auto

  • Navigace od Sygicu bude brzy dostupná v Android Auto
  • Kdy konkrétně už ale Google neuvedl

Sygic patří mezi nejlepší GPS navigace na trhu, což dokládá i skutečnost, že ji po celém světě používají miliony lidí. Velkou novinkou pro uživatele bude plánovaná implementace do systému Android Auto, o které informují vývojáři v tiskové zprávě.

Prozatím nevíme kdy

Po minulé aktualizaci, kdy Sygic do své navigace přidal mezi služby možnost zobrazovat mobilní radary, připravuje slovenská společnost další velkou novinku. Google v oficiální zprávě totiž informoval o nové spolupráci s předními technologickými partnery, mezi nimiž je Sygic, ChargePoint nebo SpotHero. Výsledkem kooperace Googlu se Sygicem bude zahrnutí navigace Sygic GPS Navigation do platformy Android Auto.

Ilustrační obrázek | foto: Sygic

„Jsme nadšeni, že naši uživatelé budou moci používat Sygic GPS Navigation na vestavěných displejích ve vozidlech s konektivitou Android Auto,“ uvedl Lukáš Dermek, vedoucí produktového oddělení.

Sygic, která patří mezi nejstahovanější off-line navigační aplikace a kterou používá více než 200 milionů řidičů, bude kompatibilní se všemi hlavními systémy automobilové konektivity. Implementace do platformy Android Auto doplní již dříve oznámenou podporu konkurenčního Apple CarPlay, kterou se Sygic pochlubil na podzim roku 2018.

Zdroj náhledové fotografie: N.Tho.Duc / Unsplash

Total
0
Shares