Huawei AppGallery

Nakupte si výbavu do oblíbených mobilních her v AppGallery a získejte 50 % zpět

  • 50 % zpět při hraní oblíbených mobilních her
  • Akce je časově omezená

Baví vás mobilní hry? Nakupte si výbavu ve World of Tanks, Lord Mobile, Guns of Glory nebo Gods and Glory a získáte 50 % ceny zpět. Akce běží až do 10. července. Pokud si hry otevřete přes aplikační obchod AppGallery, dostanete automaticky polovinu ceny zpátky v Huawei bodech, které můžete využít k dalším nákupům ve hrách nebo na nákup úložného prostoru.

50 % zpět při hraní oblíbených mobilních her

AppGallery | foto: Huawei

Stáhněte si oblíbené hry World of Tanks, Lord Mobile, Guns of Glory nebo Gods and Glory z oficiálního aplikačního obchodu AppGallery, nakupte si výbavu a máte 50 % zpět v Huawei bodech. Pokud nakoupíte za 2 Kč, získáte 1 bod, pokud ve hře utratíte 20 Kč, získáte automaticky 10 Huawei bodů atd. Nezapomeňte se přihlásit pod svým Huaweid ID.

Body se nahrají prakticky ihned. Utratit je můžete za různé služby, např. při nákupu úložného prostoru v aplikaci Motivy, Cloud nebo pro sledování filmů. Můžete je také využít k dalším nákupům ve hrách. Pokud o body nebudete mít zájem, můžete je jednoduše  zamítnout při výběru metody placení.

Huawei ID jednoduše nastavíte na svém Huawei nebo Honor smartphonu. Stačí přejít do „Nastavení” a kliknout na záložku „Platby a nákup“. Úplná pravidla nabídky najdete tady.

AppGallery | foto: Huawei

Tip:

Pokud zrovna hrajete jednu ze zmíněných her na telefonu s Google službami a nechcete na vašem novém huaweii/honoru ztratit váš poslední uložený krok, stačí, když se na starším telefonu přihlásite přes váš Facebook účet a po stáhnutí hry z AppGallery se přes něj přihlásíte znovu.

Nabídka AppGallery se stále rozrůstá

AppGallery aktuálně obsahuje přes 140 českých a slovenských aplikací. Tento počet každý týden razantně stoupá. Zabezpečení telefonu běží na softwarovém vybavení Avast. Na uživatele čeká v AppGallery spousta výhod i dárků za využití.

Z lokálních aplikací najdete v aplikačním obchodě např. aplikace Seznam.cz, Televize Seznam, Seznam Zprávy, Mapy.cz, ČSFD.cz, ČD Můj vlak, Můj T-Mobile, Moje O2, Můj Vodafone, KB Mobilná banka, Home Credit CZ, Tipsport CZ, Můj Globus, Clubcard Tesco a řadu dalších.

Total
1
Shares