Huawei MateBook 14 AMD

Na konci července se v Česku začnou prodávat špičkové notebooky Huawei MateBook

Na dnešním on-line tiskovém prebrífinku Huawei představil novou řadu notebooků ze série MateBook, které budou uvedeny na český trh na konci července.

Portfolio notebooků značky bude reprezentovat vlajková loď, dále MateBook 13, MateBook D14 a MateBook D15. Všechna zařízení spojuje elegantní design, precizní zpracování s hliníkovým tělem a tenkými rámečky displeje a nízká hmotnost.

Nová řada MateBooků také využívá technologii, která je zcela běžná u chytrých telefonů – ale ve světě notebooků se kvůli doposud nedostatečné uživatelské přívětivosti nesetkávala s velkými úspěchy – a tou je čtečku otisku prstů.

U nových MateBooků je čtečka součástí zapínacího tlačítka a její funkčnost i spolehlivost je dle našeho testování plně srovnatelná s úrovní, na kterou jsme zvyklí u chytrých telefonů.

Ukázka funkce OneHop na loňské generaci MateBooků

V neposlední řadě se pak nové MateBooky stanou nedílnou součástí ekosystému Huawei. Integrace počítačů a chytrých telefonů pomocí Huawei Share poskytuje snadné možnosti sdílení ovládání, obrazovek i obsahu napříč zařízeními pro vyšší efektivitu práce.

Vlajkový model MateBook X Pro cílí na profesionály a manažery, kteří potřebují velký výkon a mobilitu bez omezení. MateBook 13 je ideální pro všechny technické nadšence a ty, kteří požadují od svého notebooku vysokou míru mobility a elegantní vzhled. Modely MateBook D14 a D15 jsou pak ideálními společníky pro domácí použití nebo pro malou kancelář.

Total
0
Shares