GeForce NOW na Safari

Na iPhonech a iPadech lze hrát hry pro PC, Nvidia spustila službu GeForce NOW v prohlížeči

  • Společnost Nvidia oznámila, že spustila beta verzi GeForce NOW na webovém prohlížeči Safari od Apple.
  • V herní počítače se tak mohou snadno přetvořit miliony majitelů iPadů a iPhonů.

Co musíte udělat, abyste si zahráli? Stačí jen navštívit tuto stránku ze zařízení, na kterém je nainstalovaný systém iOS 14.2/iPadOS 14.2 a novější. Kdokoli, kdo dosud není členem, se může zaregistrovat do programu Founders (139 Kč měsíčně, 695 Kč za 6 měsíců), nebo bezplatného členství zde.

V Česku služba na Safari zatím nefunguje

GeForce NOW pro Safari je nyní k dispozici v Severní Americe a Evropě, včetně Ruska, kde je zprostředkovatelem GFN.RU, partner GeForce NOW Alliance. V budoucnu bude služba dostupná také v dalších partnerských regionech Aliance GeForce NOW.

Společně s Epic Games také probíhají práce na zpřístupnění Fortnite ve verzi snadno ovladatelné na dotykovém displeji. Hra proto bude dostupná později. Tituly z knihovny GeForce NOW se obvykle nejlépe ovládají gamepadem, např. s modelem Razer Kishi. Na Safari je pak kvůli platformnímu omezení dotykové ovládání téměř nutností, klávesnici a myš totiž není možné zapojit a hry, které je vyžadují, nebudou podporovány.

Sedmička nových her v GeForce NOW

Nově přidaných her do knihovny GeForce NOW je tento týden celkem sedm včetně Bridge Constructor: The Walking Dead. Zajímavé je také Elite Dangerous, které Epic Games Store nabízí na týden zdarma v rámci své pravidelné akce. Brzy dorazí také fanoušky očekávaná podpora digitálního obchodu GOG. Termín však zatím není přesně stanoven.

Total
0
Shares