Cestovatel v čase, budoucnost

Muž tvrdí, že umí cestovat v čase, a varuje: Pod povrchem Země žije vyspělá starověká civilizace

  • Civilizace obývající útroby Země? 
  • Muž z budoucnosti tvrdí, že brzy dojde k setkání s lidmi

Jeden z uživatelů sociální sítě TikTok věří tomu, že cestování časem existuje. Na svém kanálu @timevoyaging zveřejnil formou videa předpověď, ve které tvrdí, že lidstvo na Zemi objeví nový svět, který je domovem inteligentní civilizace, která ale nebude ráda, že nás vidí. 


Nepřehlédněte: Video ukazuje, jak se Neandrtálská kometa blíží k Zemi. Nad Českem bude po 50 000 letech vidět pouhým okem


Muž tvrdí, že se narodil v roce 2906

Cestování v čase je jedním z nejpopulárnějších fenoménů v rámci sci-fi. Dá se uskutečnit? Mnozí jsou přesvědčeni, že ano a odvolávají se na různé důkazy. Jedním z nich má být i svědectví muže, který na TikToku vystupuje pod přestávkou @timevoyaging. 

Tvrdí, že se narodil v roce 2906 a ví, co lidstvo v nejbližší době potká. V jednom ze svých videí hovoří o konfliktu mezi lidmi a novým inteligentním druhem, který žije hluboko v zemské kůře.

Nový svět prý bude znám jako Azawa, ale jeho obyvatelé z příchodu lidí žádnou radost mít nebudou. Po počátečním konfliktu se obě rasy naštěstí usmíří a na Zemi zavládne mír.

Cestovatel v čase, budoucnost
Zdroj: Placidplace / Pixabay

Skutečný cestovatel?

Video na internetu okamžitě vyvolalo bouřlivou diskuzi. Komentovaly ho desítky lidí, ale mnozí si z cestovatele dělají vyloženě legraci. Jeden z uživatelů to komentoval: „Ještě jsem neviděl, že by některé z těchto videí o cestovatelích v čase bylo přesné.“

Jiný si zase rýpl: „Jo, podívám se na to, až se vrátím z dovolené v Narnii.“ Třetí pak napsal: „Jo, jak to, že se ještě nikdy nic nevyplnilo?“ V komentářích se objevil i postřeh, že videa s nepřesnými předpověďmi takzvaný cestovatel časem vždy maže. Vsadíme se, že jinak tomu nebude ani v tomto případě.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: DailyStar

Total
0
Shares