Cestovatel v čase, budoucnost

Muž tvrdí, že umí cestovat v čase, a varuje: O Vánocích se stane něco, čemu neuvěříte

  • Muž hlásá, že se narodil v budoucnosti
  • Jak to podle něj bude vypadat letos o Vánocích?

Záhadný muž o sobě tvrdí, že se narodil v roce 2671 a do naší současnosti se dostal strojem času. Ve svém nejnovějším videu popsal, co nás čeká letos v prosinci! Zásadní událost, která od základů změní to, jak chápeme svět, se stane po Štědrém dnu.


Nepřehlédněte: Britové naplnili sen Jana Tleskače, sestrojili skutečné létající kolo. Zdrojem energie je šlapající člověk


Muž tvrdí, že cestuje v čase

Jeden z uživatelů na sociální síti TikTok tvrdí, že je schopný ohýbat si časoprostor, jak se mu jen zlíbí, a tak cestuje do budoucnosti, aby zjistil, co se stane. Muž své sledující varoval pomocí nového videa, ve kterém prozradil, co bude následovat.

Eno Alaric, který vystupuje pod uživatelským jménem @radianttimetraveller, již dříve informoval, že vědci objeví planetu, která bude zrcadlovou verzí Země a varoval před otevřením portálů do jiných dimenzí. Nyní však požádal své následovníky, aby ho brali smrtelně vážně, protože ví, že na první svátek vánoční (25. prosince) dojde k největší události v historii lidstva.

„Dával jsem vám všem data, abych vás varoval a vy jste to nebrali vážně. Proto si prosím zapamatujte toto datum, bude to největší událost v dějinách.“ Tvrdí, že k tomu zásadnímu dojde 25. prosince, ale už nenabídl žádné podrobnosti, což vyvolalo skepsi fanoušků v sekci komentářů.

Cestovatel v čase, budoucnost
Zdroj: Placidplace / Pixabay

Cestovatel je terčem vtípků

Jeden ze sledujících uvedl: „Musíte nám říct, co přesně se bude dít. Jinak plýtváte naším časem.“ Jiný sarkasticky dodal: „Já taky cestuji časem a vím, co je to za událost… Vánoce.“ Třetí pak poselství okomentoval smířlivěji: „Potřebuje víc než jen říct, kdy jsou Vánoce, abychom mu uvěřili.“

V klipu se objevují i další termíny, kdy se má přihodit něco neuvěřitelného. Například 20. prosince má dojít k něčemu, o čem Alaric hovoří jako o The Release (Vydání).

Většina lidí má ze samozvaného cestovatele v čase samozřejmě srandu. „Raději se podívám na Simpsonovi, jsou mnohem přesnější,“ odvětil mu ironicky pod videem jeden z nich s dovětkem, že teď už vážně ruší odběr.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: Mirror

Total
0
Shares