Elon Musk, Tesla

Miliardáři na nože. Musk kvůli Tesle totálně setřel Billa Gatese!

  • Elon Musk a Bill Gates si vjeli do vlasů
  • Může za to shortování proti Tesle

Začalo to nevinně. Oťukávací diskuze přes textovky se však vymkla kontrole. A pověstnou třešničkou na dortu je skutečnost, že se konverzace provalila na veřejnost, jak informuje CNBC. O čem, že je řeč?

Bill Gates, jeden z nejbohatších lidí planety, v minulosti CEO společnosti Microsoft, momentálně vášnivý filantrop a zastánce ekologie, poslal SMSku aktuálně nejprachatějšímu člověku na světě – Elonu Muskovi. Pochválil jeho přístup, aktivity v rámci zelené budoucnosti a samo sebou Teslu a SpaceX.


Nepřehlédněte: Pomoc Ukrajině za volantem: Vyrazili jsme za Lvov a přivezli dva uprchlíky, Poláci nás na hranici „svlékli do naha“


Musk šel na dřeň

No, a když už je řeč o Tesle, tak právě ta je důvodem toho, že pohodový pokec šel – jak se říká – do kytek. Musk se Gatese zeptal, jestli stále shortuje proti Tesle. Ten mu odpověděl, že zatím je tomu stále tak a dodal, že by s ním rád probral nějaké filantropické projekty.

„Promiň, ale za daných okolností nemůžu brát takové návrhy vážně od někoho, kdo jde po krku Tesle, firmě, která dělá maximum pro to, aby aktivně řešila dopady klimatický změn,“ setřel ho Musk a bylo po debatě.

Zdroj náhledové fotografie: Tech Nick, Unsplash (ilustrační)

Total
0
Shares