Motorola Moto G 5G zlevňuje na 6 499 Kč. Je to nejlevnější mobil s 5G

  • Motorola Moto G 5G je dostupná v nové atraktivní ceně
  • Mobil láká na výkonný procesor s podporu 5G nebo 5 000mAh baterii

Ve střední třídě smartphonů začíná přibývat modelů s podporou sítí 5G a zákazníci mají z čeho vybírat. Zajímat je určitě bude, že Motorola právě snížila cenu u Moto G 5G na 6 499 Kč. Aktuálně tak jde o nejlevnější mobil s 5G v České republice.


Psali jsme: Motorola Edge+ zlevňuje, doteď ji zákazníci ignorovali


Moto G 5G: co nabízí?

Ve výbavě má telefon 6,7palce velký Full HD+ displej s minimálními postranními rámečky a konzervativním poměrem 20:9. Pod kapotou tepe dostatečně výkonný procesor Snapdragon 750G, který energii ukusuje z baterie článku 5 000 mAh. K dispozici je 20W rychlonabíjení.

Operační paměti je dostatečných 6 GB a pro data připraveno 128 GB prostoru. Slot na SIM se nachází na levém boku telefonu a je hybridní. Sítě 5G tak podporuje pouze jedna (první) SIM. Do druhé pozice můžete vložit buď druhou SIM, nebo paměťovku.

Slušný fotomobil

V zadní straně vsazený čtverec s bleskem nabízí pohled na trojici fotoaparátů: hlavní snímač má rozlišení 48 Mpx ( f/1.7), dále je přítomen ultraširokoúhlý senzor s 8 Mpx a celé to uzavírá 2Mpx makro fotoaparát. V průstřelu displeje je ještě selfie foťák a má tradiční rozlišení 16 Mpx.

Jak vidíte, ve výbavě telefonu nic zásadního nechybí, ale ani nepřebývá. Motorola Moto G 5G je typický představitel střední třídy.

Total
1
Shares