Moto G 5G Plus

Motorola Moto G 5G Plus přináší super výbavu a podporu 5G pod deset tisíc

  • Displej s 90Hz obnovovací frekvenci a podporou HDR
  • Baterie s kapacitou 5 000 mAh
  • Česká cena je 9 999 Kč

Společnost Motorola představila nový chytrý telefon Moto G 5G Plus, který přináší do střední třídy velmi zajímavou výbavu. V té nic důležitého nechybí. Je tu výkonný procesor, masivní baterie i velký a jemný displej. Obrovským tahákem pak je podpora 5G a hodně překvapující je cena.

Telefon má 6,7 palce velký displej s FHD+ rozlišením a rychlou obnovovací frekvencí 90 Hz. Rámečky jsou malé a přední kamerka je ve dvou průstřelech. Rozlišení selfie foťáků je 16 Mpx (hlavní) a 8 Mpx (širikoúhlý). Senzor otisků prstů však v displeji integrovaný není, je na boku. Na zádech pak je sestava čtyř objektivů hlavního fotoaparátu.

Moto G 5G Plus | foto: Motorola

Hodně slušný fotomobil

Hlavní snímač má rozlišení 48 Mpx při světelnosti f/1,7. Pak je tu širokoúhlý snímač s rozlišením 8 Mpx a snímače pro makro a hloubku ostrosti s rozlišením 5 Mpx, respektive 2 Mpx. Tedy obvyklá sestava obvyklá u telefonů pro střední třídu. Za zmínku stojí ještě baterie s kapacitou 5 000 mAh a podporou 20W rychlodobíjení.

Po stránce výkonu nabídne telefon procesor Snapdragon 765 společně s 6 GB operační paměti a grafickým procesorem Adreno 620. Vnitřní úložiště má kapacitu 128 GB a jde dále rozšířit. Největší výhodou čipové sady je integrovaný modem pro 5G sítě.

Výbava smartphonů dále zahrnuje konektor USB-C, sluchátkový 3,5mm jack nebo NFC pro bezkontaktní platby.

Dostupnost a cena

Moto G 5G Plus bude k dispozici v druhé polovině července ve verzi s 6 GB RAM a 128 GB úložištěm za cenu 9 999 Kč.

Total
0
Shares