Motorola Frontier

Motorola Frontier s 200 Mpx opět na scéně! Víme, jak smartphone fotí

  • Motorola chystá nový telefon
  • Nabídne obří 200Mpx fotoaparát
  • Přinášíme další detaily

Motorola už za pár dnů představí nový vlajkový telefon. A je to dobře. Potřebuje totiž špičkový smartphone jako sůl. V žádném případě nejde o zelenenáče, ale v v nejvyšších patrech se značka příliš neorientuje.

První s 200 megapixely

To však má být v červenci minulost! Populární brand co nevidět představí ten vůbec „nejmegapixelovější“ smartphone planety. Motorola Frontier totiž nabídne hlavní snímač s bezprecedentním rozlišením 200 megapixelů. Jen tak mimochodem, fyzická velikost čipu má být 1/1,5 palce a světelnost f/2.2.

Novinka by měla defaultně pořizovat 50Mpx, resp. 12,5 Mpx snímky (v závislosti na režimu 2 × 2 vs. 4 × 4). Na zádech se bude dále nacházet 50Mpx ultra-širokáč a 12Mpx teleobjektiv. Z další výbavy nemá chybět vlajkový procesor Snapdragon 8+ Gen 1, 125W nabíjení nebo parádní 6,67palcový OLED displej se 120 hertzy.


Nepřehlédněte: Xiaomi POCO F4 a POCO X4 GT RECENZE: Jeden hot a druhý čehý, ale zatraceně dobře!


Jak Motorola Frontier fotí?

Na Twitteru se už stihl mihnout první sample, ukazující fotografické možnosti nové 200Mpx kamery. S ohledem na kompresi je však těžké dělat nějaké smysluplnější závěry.

Obecně snímek vypadá dobře, nepostrádá detaily, ale říct, že právě tohle je momentálně nejlepší fotomobil planety? Na to je příliš brzy. Uvidíme, jak se s tím značka popasuje a jaké budou první praktické zkušenosti a reakce.

Zdroj náhledové fotografie: Jona Leupe, Unsplash (ilustrační)

Total
0
Shares