Motorola AnTuTu

Motorola Edge 30 může být kauf roku. Má parádní výbavu a ta cena!

  • Populární brand chystá novinku
  • Jmenuje se Motorola Edge 30
  • Jde o telefon střední třídy

Motorola není našincům rozhodně neznámá. Vcelku populární brand si v minulosti prošel velmi turbulentním obdobím. Roky fungoval samostatně, pak jej koupil Google, aby nakonec zakotvil pod čínskou značkou Lenovo.

Motorola Edge 30

Mobilní telefony umí, to je bez debat. Problém je pouze v tomto: a) u vlajkových modelů stále tápe, b) netlačí tolik na marketing a měl by, c) softwarová podpora je přinejmenším diskutabilní.

Ale! Pokud zabrousíte do vod smartphonů nižší a střední třídy, zjistíte, že Motorola má skvělý poměr cena / výkon docela v malíčku. Zpracování je hodně v pohodě, výbava jakbysmet. A ve stejném duchu bude pokračovat i chystaná Motorola Edge 30.

Ta svým vzhledem plynule naváže na top model Edge 30 Pro s tím rozdílem, že nabídne umírněnější specifikace, a hlavně perfektní cenu. Takže postupně. Displej? 6,5palcový 144Hz Full HD+ AMOLED. Uvnitř procesor Snapdragon 778G spolu s 8 GB RAM a 256 GB paměti.


Nepřehlédněte: Rusové se vrátí do doby sovětských digiher. Plánují spustit výrobu vlastních procesorů


Motorola Edge 30 Pro
ilustrační (Zdroj: Motorola)

Perfektně nastavená cena

Neměla by chybět podpora MicroSD, což je velmi dobrá zpráva. Potěší i baterie se štědrou kapacitou 5 000 mAh, 33W nabíjení, stále aktuální operační systém Android 12 a vlastní nadstavba s několika povedenými fíčurami.

A teď k tomu výše zmíněnému taháku, moment… vlastně dvěma. Zaprvé cena. Motorola Edge 30 by měla stát 450 eur (tj. cca 11 000 Kč i s daní). No a zadruhé? Pokud to klapne, tak je to fotoaparát.

Měli bychom se dočkat trojice snímačů na zádech v tomto složení: hlavní 50Mpx s optickou stabilizací, ultra-širokoúhlý 50Mpx s pořádným záběrem a 2Mpx makro. Jak informuje Android Headlines, představení může proběhnout každým dnem.

Zdroj náhledové fotografie: tisková zpráva společnosti Motorola (ilustrační)

Total
15
Shares