Monitor Philips 242B1V zabraňuje „vizuálnímu hackování“. Čumilové nedostanou šanci

  • Full HD rozlišení
  • Spousta technologií
  • Stojan SmartErgoBase 
  • Cena 12 107 Kč

Společnost Philips uvádí na tuzemský trh další novinku. Tentokrát se jedná o monitor s označením 242B1V, který je zajímavý především tím, že dokáže chránit citlivá data a obsah před nezvanými diváky. Navíc nabízí Full HD rozlišení i funkci SmartImage, zajišťující velmi slušnou reprodukci obrázků a videa.

Zabezpečí důvěrná data před špehouny

Philips 242B1V pomáhá chránit soukromí pomocí snadno přepínatelného režimu soukromí, který zabraňuje „vizuálnímu hackování“ a skrývá obrazovku před lidmi v otevřených kancelářích nebo v co-workingových prostorech. Novou funkci ocení zejména lidé, kteří často pracují s citlivými údaji a potřebují zajistit dokonalé bezpečí. Jediným stisknutím tlačítka obrazovka ztmavne a je ze všech úhlů prakticky neviditelná, zatímco uživatel nadále pozoruje jasný obraz. Může si tak zobrazovat i citlivé údaje, aniž by se musel bát úniku dat.

242B1V | foto: Philips

Pohodlný uživatelský dojem

Monitor má displej úhlopříčky 24 palce s rozlišením Full HD, tedy 1 920 × 1 080 pixelů. Použitý panel je technologie IPS, což znamená dobrou reprodukci barev a pozorovací úhly 178° v obou směrech. Dále je Philips 242B1V vybaven režimem Easy Read pro pohodlné čtení, podobným tomu, jako byste četli klasickou papírovou knihu.

SmartErgoBase je výškově nastavitelný, otočný a naklápěcí stojan, jenž uživatelům umožňuje umístit monitor do ideální vzdálenosti a polohy. Novinka také obsahuje nastavení LowBlue Mode, technologii, která snižuje škodlivé modré světlo krátkých vln. Navíc disponuje i technologií FlickerFree omezující blikání a roztřesení obrazu.

242B1V | foto: Philips

Důležité technologie

Nechybí ani další funkce LightSensor a Power Sensor, nebo technologie SmartImage. Zatímco LightSensor zajistí jas s minimálním výkonem a průběžným snižováním spotřeby energie, vestavěný Power senzor dokáže detekovat přítomnost uživatele a automaticky upravovat jas monitoru a snižovat jej vždy, když uživatel není před obrazovkou. SmartImage pak je technologie, která na základě analýzy zobrazovaného obsahu přizpůsobuje kontrast, sytost barev a ostrost obrázků a videí.

Monitor Philips 242B1V bude nabízen od poloviny června za doporučenou cenu 12 107 Kč.

Total
2
Shares