Mobilní eKonto Raiffeisenbank

Mobilní eKonto od Raiffeisenbank dovolí založit běžný účet online

  • Raiffeisenbank vydává novou verzi svého mobilního bankovnictví
  • Je našlapaná novinkami, umožní např. založit běžný a spořicí účet přímo v mobilu

Zákazníci Raiffeisenbank mohou z Google Play a App Store stahovat novou verzi mobilního bankovnictví Mobilní eKonto se zásadními novinkami. Patří k nim zejména založení běžného účtu online a možnost nahrát debetní a kreditní karty do Google Pay a Apple Pay ihned po jejich sjednání.

Založení účtu přímo v telefonu

Nově lze přímo v mobilním telefonu založit běžný a spořicí účet. Je to další zjednodušení pro nové klienty, kterým nyní stačí stáhnout jednu aplikaci a za pár minut mají otevřený účet s plnohodnotným přístupem ke všem funkcím mobilního bankovnictví.

Dalším vylepšením je možnost nahrání platebních karet (debetních/kreditních) do mobilních peněženek Apple Pay a Google Pay ihned po jejich sjednání. Díky tomu je mohou klienti banky používat ještě před tím, než jim dorazí ve fyzické podobě. Nově je také možné přidat karty MasterCard do Google Pay pohodlně přímo z aplikace a bez nutnosti zadávat karetní údaje.

Appka přebírá funkce RB Klíče

Mobilní eKonto zároveň od nynějška plně přebírá funkce samostatné aplikace RB klíč. Pomocí aplikace je tedy možné přihlašování a potvrzování operací v internetovém bankovnictví, potvrzování online plateb kartou v e-shopech pomocí 3D secure a ověření při volání na klientskou linku a při vkladu nebo výběru na pokladně pobočky.

Mezi další novinky patří další funkce správy běžných účtů, jako je např. zobrazení a nastavení výpisů, možnost stažení potvrzení o provedené platbě z historie pohybů nebo informace o budoucím zůstatku na formuláři platby.

Total
0
Shares