Cestovatel v čase, budoucnost

Mladík tvrdí, že cestuje časem a pochází z roku 6491: Prošel testem na detektoru lži! Co svět čeká za 4 tisíce let?

  • Přicházím z roku 6491, tvrdí cestovatel časem
  • Polygraf potvrdil, že mluví pravdu

James Oliver o sobě říká, že se na planetu Země dostal jako cestovatel časem a díky tomu už ví, jak bude svět fungovat v roce 6491. Jeho výpověď zveřejnila internetová televize Apex TV, kde mladík odpovídal na otázky napojený na detektor lži.


Nepřehlédněte: Vědci zachytili rádiový signál z galaxie vzdálené 9 miliard světelných let. Kdo ho poslal?


Cestovatel v čase promluvil!

Spousta lidí sní o tom, že by mohla cestovat časem a kdo by nechtěl napravit dřívější chyby nebo znovu prožít úžasné chvíle. Podle některých to možné je, jiní zase tvrdí, že určitě ne.

Muž jménem James Oliver tvrdí, že přicestoval z budoucnosti z roku 2671 a přinesl celou řadu šokujících předpovědí, podle kterých nás čekají divoké časy plné nových technologií a překvapivých objevů. Kvůli svým tvrzením podstoupil v televizní show test detektorem lži, který měl potvrdit, že si nevymýšlí.

S mladíkem vede rozhovor redaktor youtubového kanálu ApexTV, který se specializuje na různé záhady, jako jsou UFO, cestování časem nebo paranormální jevy. Reportér se hned začátkem videa ptá, jestli je James skutečně cestovatelem z budoucnosti, detektor podle ApexTV zaznamená v tomto případě pravdu. Objevila se celá řada otázek, na většinu věcí reaguje polygraf pozitivně – James Oliver hovoří pravdu.

Jak bude vypadat rok 6491?

V obsáhlém rozhovoru pro paranormální YouTube kanál ApexTV Oliver popisuje, že je planetárním vědcem. „Byl jsem u několika významných událostí ve vaší historii, specializuji se na sluneční soustavu, pracuje tu i několik dalších agentů,“ říká s tím, že pracuje pro mimozemskou výzkumnou agenturu, která se specializuje na lidskou historii a kulturu.

V rozhovoru, který na internetu způsobil senzaci, zazní i další neuvěřitelné věci. „Vaše roky jsou jiné než ty u nás. Tam, odkud pocházím, rok trvá mnohem déle než klasických 365 dní.“

Kromě podporovatelů se objevují i skeptické hlasy, které volají po tom, že je to vše jen snaha Jamese Olivera získat svých pět minut slávy. „Všechno, co Apex TV udělala, bylo, že se objeví odpověď na obrazovce, ale detektor vůbec nemusí ověřovat, kdy říká pravdu,“ napsal jeden z diskutujících. Další si myslí, že detektor prostě nefunguje.

To, jestli James Oliver skutečně přicestoval z budoucnosti, nebo jde o získat pozornost, se asi jen tak nedozvíme. Protože však mladík hovoří o poměrně vzdálené budoucnosti, moudřejší budeme až za několik staletí.

Zdroj náhledové fotografie: TheDigitalArtist / Pixabay, zdroj: www.9news.com.au, www.mirror.co.uk, www.iflscience.com

Total
0
Shares